Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Металочерепиця >> Металочерепиця «Вікторія»
Металочерепиця «Вікторія»

Металочерепиця «Вікторія» має класичний вид профілю, що нагадує традиційну керамічну черепицю, архітектурну виразність та естетичний вигляд, чудово складається в замок, який має капілярний рівчик для відведення води, завдяки цьому завоювала найбільшу популярність серед споживачів. Виготовляється на сучасному, повністю автоматизованому європейському обладнанні, яке відповідає найвищим стандартам якості. В якості сировини використовуємо найкращі метали виключно іноземного виробництва провідних виробників металу в світі: ArcelorMittal, ThyssenKrupp, U.S.Steel, Tata Steel (Corus), Hyundai Hysco, Union Steel, SeAH Steel. Пропонуємо широку гамму кольорів та 2 види покриття: глянцевий поліестер та матовий поліестер.

Замовити Металочерепиця «Вікторія» +38 (067) 560-60-40, +38 (067) 370-35-77, +38 (067) 622-01-01, +38 (067) 674-32-60

Металочерепиця

Це сучасний, довговічний покрівельний матеріал, який виготовляється з гарячеоцинкованого металу, покритого багатошаровим двостороннім полімерним захисним покриттям та з вигляду нагадує класичну керамічну черепицю. Поєднавши традиційний вигляд та новітні технології металочерепиця найчастіше використовується під час реконструкції, а також побудові нових житлових будинків, офісних, громадських, промислових та господарських споруд, які мають скатну крівлю з нахилом не менше 14о. До беззаперечних переваг металочерепиці над іншими покрівельними матеріалами слід віднести:

 • Приваблива ціна металочерепиці (є дешевшою в декілька разів від керамічної черепиці);
 • Мала вага покрівельних матеріалів (приблизно 4-5 кг/1 м2, для прикладу вага азбестоцементного шиферу 10-14 кг/1 м2, глиняної черепиці - 35-80 кг/м2). Таким чином велика вага покрівлі вимагає більш міцного фундаменту, стін, стропильної системи, що робить суттєво дорожчою вартість будови. Визначальною вага матеріалу є під час заміни та ремонту старих дахів, оскільки, якщо стропильна система в доброму стані її не потрібно замінювати чи зміцнювати, зменшується навантаження на всю конструкцію будівлі.
 • Простота та швидкість монтажу металочерепиці. Дозволяє накривати будівлі із складними архітектурними формами. Інколи навіть не обов’язково демонтувати колишній покрівельний матеріал з руберойду, плоского заліза, бітумної черепиці і тому вони можуть використовуватися як додаткова гідроізоляція.
 • Гарантія на металочерепицю 10-30 років, реальний термін служби 30-50 років в залежності від товщини сталевого листа та шару цинку, типу та товщини полімерного покриття, механічних пошкоджень, впливу корозійних хімічних матеріалів, правильності умов експлуатації та догляду та ін.
 • Широка гамма кольорів ти структури покриттів, архітектурна виразність, естетичний вигляд металочерепиці.
 • Екологічна безпека металочерепиці, практичність і надійність експлуатації.
 • Термостійкість, полімерне покриття витримує температуру від -60 до +120оС, добре витримує сезонні та добові коливання температури.
 • Нарізка аркушів металочерепиці на розмір дозволяє зменшити кількість накладень листів один на одного, а також відходів до мінімуму, що зменшує розхід матеріалу.

Критерії вибору металочерепиці

Аби такий вибір був справді правильним і вдалим для вашого будинку чи іншої структури, потрібно при купівлі металочерепиці врахувати ряд важливих чинників. Зокрема, - товщину її сталевого листа, а також різновид полімерного покриття цього листа. Розрізняють звичайне покриття, матовий поліестер, пурал, пластізол і ПВДФ (із полівінілфториду та акрилу). Матовий поліестер виглядатиме естетичніше, в той час як у пурала та пластізола набагато вищий рівень механічної стійкості, а металочерепиця із покриттям ПВДФ – підходить для найбільш суворих кліматичних умов. Така покрівля має найбільшу експлуатацію і практично не вицвітає. Попри це, кожне покриття має гарантувати хороше стікання води.

Замовляючи металочерпицю, необхідно звернути увагу на висоту хвилі матеріалу, профілювання, кольорову гаму . Висоту хвилі умовно поділяють на велику і малу. Малою називають хвилю до 50 мм, велика має розмір від 50 до 70 мм. . Якщо ж колір металочерепиці повністю залежить від дизайнерського задуму, то вибір висоти хвилі від того, під яким кутом нахилений дах. Профілювання металочерепиці буває симетричним та асиметричним , а це можна визначити лише методом стикування аркушів.

Детальну інформацію стосовно цін на продукцію, наявності металочерепиці відповідного покриття, кольору та хвилі, ви можете отримати, звернувшись в будь-яке представництво дилерської мережі чи у фірмовий склад компанії “"Євро-Дах"”. Придбати металочерепицю або отримати безпосередню консультацію від наших спеціалістів можна в таких містах, як Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Житомир та інших містах присутності дилерської мережі компанії.

Свідченням взаємовигідної співпраці з компанією “"Євро-Дах"” є наступні фактори:

 • широкий асортимент покрівельних матеріалів у Львові та інших містах України;
 • консультація стосовно ціни на покрівельні матеріали, технологій та матеріалів виготовлення;
 • індивідуальний підбір оптимального виду металочерепиці;
 • якісне та оперативне виконання замовлень.

Компанія “"Євро-Дах"” - надійний виробник та постачальник покрівельних матеріалів за оптимальними цінами. Ми робимо все можливе для того, щоб металочерепиця забезпечила ідеальний екстер’єр та довговічність вашого будинку. Незалежно від того, де саме ви плануєте зведення чи ремонт власної оселі - Львові, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Луцьку чи Хмельницькому, Житомирі, "Євро-Дах" піклується про вчасну та безпечну доставку вашого замовлення. Ми впроваджуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта - у питанні вибору виду металочерепиці та інших покрівельних матеріалів, їх ціни, якості, терміну експлуатації та естетичному поєднанні із загальним оформленням будинку.

З нашими спеціалістами легко планувати та реалізовувати покрівельні проекти. Значний досвід у питанні виробництва та реалізації покрівельних матеріалів, високому рівню кваліфікації працівників та надійності виключно усієї продукції компанії “Євродах”, ви отримаєте дах, в надійності якого не доведеться сумніватися.

1190mm - повна ширина
1100mm - корисна ширина

 

Схема збірки металевої півкруглої черепиці

ТТехнічні характеристики металочерепиці "Вікторія"

товщина листа

0,4 – 0,5 мм

цинкове покриття

200 – 275 г/м.кв

 

товщина полімерного покриття

25 микрон – глянцевый полиэстер

35 микрон – матовый полиэстер

висота хвилі

23 мм

повна ширина листа

1190 мм

корисна ширина листа

1100 мм

глибина штампа

20 мм

довжина одного тайла

350 мм

нанесення захисної плівки

можливе виготовлення з зах. плівкою або без неї

довжина листа

0,47 – 5,99 м (згідно таблиці дозволених розмірів)

вага 1 м кв.

4-5 кг

мінімальний кут нахилу скатного даху

14о

кольорова гамма

згідно карти кольорів RAL


Таблиця дозволених розмірів металочерепиці для замовлень (виробництва):

Від 0,47 до 0,74 м

Від 0,81 до1, 09 м

Від 1,16 до 1,44 м

Від 1,51 до 1,79 м

Від 1,86 до 2,14 м

Від 2,21 до 2,49 м

Від 2,56 до 2,84 м

Від 2,91 до 3,19 м

Від 3,26 до 3,54 м

Від 3,61 до 3,89 м

Від 3,96 до 4,24 м

Від 4,31 до 4,59 м

Від 4,66 до 4,94 м

Від 5,01 до 5,29 м

Від 5,36 до 5,64 м

Від 5,71 до 5,99 м

Poliester глянець:
Poliester мат:
Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40