Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Пінопласт >> Все про пінопласт


Все про пінопласт

Історія походження пінопласту

У далекому 1831 р. французький хімік Бонастр (M.Bonastre) в ході сухої перегонки стираксу, отриманого з бальзаму східного солодкого екваліпта (Liquidambar orientalis) виділив незнайому безбарвну рідину легше води, з характерним солодкуватим запахом. По праву першовідкривача Бонастр назвав нову речовину стиролом (по французьки - styréne). А з...

Процес виготовлення пінопласту

Процес спінювання полістирольних гранул. Або цей процес ще називається експандуванням. В спеціальну ємність завантажується сировина і за допомогою парогенератора подається пара під тиском.

Пінопластові козирі

Пінопласт - це будівельний матеріал з відмінними шумопоглинаючими та теплоізоляційними властивостями, який також є стійким до впливу грибків і бактерій.

Пінопласт та світ

Найбільшими регіонами споживання будівельного пінополістиролу є США та Західна Європа. За даними Sinergy Consulting на кінець 2010 року, у Західній Європі пінополістирол (пінопласт), серед інших теплоізоляційних матеріалів займає нішу в 26,5%. До 2012 року Sinergy Consulting прогнозують зростання до 27. 

Рекомендації від компанії "Євробуд" як правильно утеплити фасад

Основними джерелами втрати тепла в будівлях є стіни, підлоги, дахи, вікна, двері та вентиляція. Зменшити втрати тепла можна за рахунок поліпшення теплоізоляційної оболонки будинку. Близько 30% тепловтрат відбувається через фасад будівлі - через стіни, отже, утепливши фасад, Ви гарантовано зменшите тепловтрати будівлі на 30%.

Довговічність пінопласту як утеплювача

Компанія «Євробуд» ТМ в 2013 році на базі Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій провела випробування власної продукції. Для перевірки були надані зразки спіненого полістиролу EPS-EN13163-CS (10) 100 EPS (ПСБ-С-25). 

Горючість пінопласту

Існує декілька популярних видів пінопласту на основі полістиролу, це спінений пінополістирол ПСБ-С і ПСБ, а також екструдований пінополістирол ЕППС. Вони володіють  практично ідентичними  властивостями, але є деякі відмінності.     

Чи шкідливий пінопласт?

Давайте розберемося, з чого складається пінопласт, вихідною сировиною для виробництва пінопласту ПСБ-С є полістирол, що спінюється, його хімічна формула С8Н8. 

Чи їдять гризуни пінопласт?

Відповідь на це питання досить проста - Ні! А все тому, що пінопласт складається виключно з вуглецю і водню. У складі пінопласту немає ніяких поживних речовин для гризунів. 

Упаковка з пінопласту зберігає продукти набагато довше свіжими, ніж альтернативні види упаковок

Упаковка з пінопласту зберігає продовольчі товари, такі як м'ясо і риба  свіжими набагато довше часу, ніж альтернативні види упаковок.

Використання пінополістиролу

Вже більше ніж 50 років використання пінополістиролу допомагає нам зберегти свіжість і якість продуктів харчування, цілісність побутової техніки, комфорт та затишок нашої оселі. Незамінним цей унікальний матеріал також є в таких областях як машинобудування, дорожнє будівництво, фармацевтика, медицина. Екологічність, легкість застосування пінополіст...
Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40