Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Пінопласт >> Все про пінопласт >> Чи шкідливий пінопласт?

Чи шкідливий пінопласт?

Наведемо кілька фактів:
Факт перший. Давайте розберемося, з чого складається пінопласт, вихідною сировиною для виробництва пінопласту ПСБ-С є полістирол, що спінюється, його хімічна формула С8Н8. У процесі отримання полістиролу, основним показником безпеки для людини є кількість залишкового мономера стиролу, який впливає на шкідливість для організму, чим менша його кількість, тим безпечніший матеріал. Якщо взяти кілька різних марок полістиролу, який використовується в Україні, можна побачити середнє значення цього показника - 0,25%. Це низький і безпечний показник. Доказом цього служить застосування пінопласту в упаковці продуктів харчування, у виготовленні різних предметів для побуту - шоломи, каски, рятувальні жилети та інші. Отже, можна зробити висновок, що пінопласт нешкідливий для людини.

Факт другий. У процесі виробництва пінопласту використовують тільки водяну пару і полістирол. Ніяких хімічних добавок, при виробництві, в готову продукцію не додається. Вся продукція, що випускається підлягає перевірці в органах санітарно-епідеміологічного контролю, з наступним отримання висновку на продукцію. У цьому висновку зазначені кількісні показники, які виділяє готова продукція. Усі виділення не повинні перевищувати ГДК (гранично допустимі концентрації).Якщо виділяються речовини котрі не перевищують ГДК, пінопласт нешкідливий для людини.

Факт третій.  Доказом безпеки для людини і навколишнього середовища, служить той факт, що Британська рейтинг
BRE * присвоює пінопласту вищий клас екологічності А +.
Також хочемо відзначити, що в березні 2014 компанія «Євробуд» отримала сертифікат і право на використання знаку екологічного маркування «Зелений журавлик». Цей знак підтверджує, що продукція ТМ «Євробуд» відповідає вимогам екологічних критеріїв оцінки життєвого циклу продукції, встановлених в СОУ ОЕМ 08.002.016.048 «Матеріали тепло-і звукоізоляційні. "Екологічні критерії ». Сертифікат ви зможете побачити за посиланням.

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40