Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Пінопласт >> Все про пінопласт >> Чи їдять гризуни пінопласт?

Чи їдять гризуни пінопласт?

Відповідь на це питання досить проста - Ні! А все тому, що молекули пінополістиролу складаються виключно з вуглецю і водню. У складі пінопласту немає ніяких поживних речовин для гризунів. Тому гризуни не можуть «їсти» пінопласт, так як він не має для них ніякої харчової цінності. Це підтверджується і тим, що гризуни не «їдять» інші споріднені матеріали, які також складаються з водню і вуглецю - а це безліч предметів побуту, які знаходяться в нашому домі. Більшість предметів побуту складаються з пластиків: корпуси побутової техніки, що складаються з полістиролу, пакети, що складаються з поліетилену, пластикові вікна, що складаються з полівінілхлориду, подушки і «наповнювачі» м'яких меблів, що складаються з поролону та інші вуглеродонаповнені  матеріали. Якщо слідувати інформації про те, що пінопласт їдять гризуни, то і безліч предметів у нашому домі так само повинні бути погризені гризунами.
А так як цього не відбувається, значить, пінопласт абсолютно не їстівний для гризунів!

Миші гризуть (а не їдять) практично все, що у них на шляху, тому обов’язковою умовою при утепленні фасаду пінопластом є створення герметичної оболонки. По всій площі фасаду це декоративна штукатурка (бараник, короїд тощо). По всьому периметру це стартова (цокольна) планка, яка захистить пінопласт як від механічних пошкоджень, так і від потрапляння в нього гризунів.

Якщо ви хочете уникнути прояву інтересу гризунів до пінопласту, потрібно боротися з гризунами як такими. А при правильному і грамотному виборі матеріалу, якісному монтажі пінопласту, це питання відпадає само собою. Позбувшись від гризунів, Ви позбудетеся від проблем з ними!
Ваш пінопласт завжди буде в цілості й безпечності  і принесе Вам багато користі, у вигляді комфорту в приміщенні і економії енергоресурсів.

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40