Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Пінопласт >> Все про пінопласт >> Пінопластові козирі

Пінопластові козирі

Пінопласт - це будівельний матеріал з відмінними шумопоглинаючими та теплоізоляційними властивостями, який також є стійким до впливу грибків і бактерій. Він ідеально підходить для утеплення фундаментів, цокольних поверхів, підземних частин будівель і стін підвалів, в тих випадках, якщо використання інших матеріалів для теплоізоляції неможливо у зв’язку з капілярним підняттям грунтових вод. Гідроізоляцію від несприятливого впливу навколишнього середовища також забезпечує саме пінопласт, ціни на який ви можете дізнатись, зателефонувавши за вказаними номерами. Якщо ви вирішите купити пінопласт, незалежно від призначення, ви отримаєте відмінний матеріал з безліччю корисних властивостей. Розглянемо кожну позитивну характеристику даного будівельного виробу.

Економічна вигода

Сьогодні виробництво пінопласту набуло великої популярності, завдяки високому попиту на даний товар. Доведено, що можна скоротити затрати на опалення на 40-70% за допомогою якісно встановленої термічної ізоляції будівлі пінополістиролом. Якщо встановити таку ізоляцію у новому будинку, то коштуватиме це не більше, ніж піввідсотка від вартості житла, а повністю окупиться за 5 років. До того ж, листовий пінопласт і його встановлення обійдуться замовнику в середньому на 70% дешевше, ніж використання інших теплоізоляційних систем.

Теплоізоляція

Пінополістирольні плити володіють майже такою самою теплопровідністю, як повітря - але головна перевага останнього полягає в тому, що пінопласт – це тільки 2% полістиролу, а все інше – повітря. Зважаючи на те, що теплопровідність повітря досить низька (0,027Вт/мК), показник теплопровідності пінополістирольних плит коливається в межах 0,037-0,043 Вт/мК. Для порівняння, той самий показник для деревини складатиме 0,12 Вт/мК, для цегли – 0,7Вт/мК, для керамзиту – 0,12Вт/мК.

Вологопроникність

Пінополістирлольні плити абсолютно байдужі до зміни рівня вологості. В ході емпіричних досліджень було виявлено, що здатність пінопласту поглинати воду майже нульова, при тому, волога ніяк не позначається на його стані. Це є однією головних причин широкого використання пінопласту в будівництві, адже водонепроникність є запорукою максимального зниження ризику ураження приміщення грибком. А ціна пінопласту - кожному по кишені.

Вогнетривкі властивості

Відповідно до класифікації легкозаймистих будматеріалів, пінопласт належить до класу матеріалів Г1, тобто таких, що мають низьку ступінь горючості. Це зумовлено тим, що пінополістирол у своєму складі містить добавки антипірену, завдяки чому він не горить. Горіння деревини, в порівнянні з пінопластом, спричиняє в 8 разів інтенсивніше вивільнення енергії, до того ж, пінопласт сам загасне, якщо поруч не буде відкритого вогню. Якщо ви бажаєте дізнатись якою є ціна на пінопласт, розгляньте позиції у зручному каталозі.

Витривалість

Пінопласт майже не піддається стисненню та розтягненню, незважаючи на порівняно невисоку щільність, що коливається від 0,015 до 0,05г/см.куб. Навіть при довготривалих розміряних навантаженнях пінопласт не втрачає свою первинну форму та щільність. Тому, такий матеріал доцільно використовувати у будівництві.

Екологічна безпека

Пінополістирол, як будматеріал, є повністю екологічним. Це зумовлено нетоксичністю його головних компонентів – вуглецю та водню. Відповідність пінопласту екологічним нормам виявляється у відсутності будь-якого аромату, шкідливих випарувань, отруйних речовин та тим, що його гранульована консистенція не здатна утворювати пил. Спінити пінополістирол можна за допомогою деяких газів: найчастіше використовується пентан, який на рівні з іншими природними газами (алканом та метаном) є екологічно безпечним. У процесі виробництва газ повністю розвіюється, утворюючи безпечні для атмосфери сполуки, і, таким чином, не лишає сліду в остаточному продукті. Щодо запитання, якою є ціна на такий матеріал, як пінопласт, ви на власному досвіді можете переконатись, що вона є доступною.

Подовжує життя будівлі

Термічна ізоляція пінополістиролом оберігає стіни від значних перепадів температур. Таким чином даний матеріал передбачає таку проблему, як руйнування стін.

Шумоізоляція

Пінопласт - це матеріал з унікальною структурою, завдяки якій він здатен ефективно поглинати звуки та приглушувати вуличні шуми.

Витривалість при хімічних та біологічних впливах

Пінопласт є стійким до хімічного впливу. Він не деформується при контакті з сольовим розчином (морська вода), милом, підбілювачами (перикис водню, хлор, гіпохлорид), кислотою (окрім азотної або оцту), нашатирем, вапняковим розчином, бітумом, клеями, фарбниками, гіпсом, кремнійоорганічним маслом тощо.

Довголіття

Сорокарічні досліди допомогли виявити, що пінопласт навіть з роками не піддається старінню та зберігає свої головні теплопровідні і фізико-технічні характеристики, а також первинну форму.

Простота монтажу

Пінопласт також володіє рядом суттєвих переваг при встановленні: невелика вага при значних об’ємах, не кришиться на порох, вологостійкий, легко розрізається без спецзасобів, просто і швидко монтується. Якщо ви здійснюєте монтаж пінопластових плит самостійно, вам немає необхідності використовувати захисне спорядження. Зробіть замовлення вже сьогодні, щоб якнайшвидше отримати якісний товар у своє розпорядження, адже ціна на представлений пінопласт є оптимальною.

Вага

Вага пінопласту - незначна, порівняно з іншими будматеріалами. Це забезпечує зручність перевезень та монтажу. Якщо вас цікавлять ціни на пінопласт, зателефонуйте за вказаними номерами і представники Євробуд нададуть вам детальну інформацію. Наша компанія працює по всій території України. Це означає, що ви можете замовити якісний пінопласт з доставкою у такі міста, як Львів, Тернопіль, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ чи будь-яке місто Західного регіону у зручний для вас час. Для цього достатньо зробити замовлення по телефону чи прямо на сайті.

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40