укр
Дюбель
Дюбель

Дюбель

Дюбель «Євробуд» з пластмасовим цвяхом для кріплення легких теплоізоляційних матеріалів на основі пінополістиролу і пінополіуретану до основи з бетону, цегли або каміння, в системах утеплення методом «легкий-мокрий» і в системах навісних
вентильованих фасадів.

Характеристики

«Євробуд» пропонує дюбеля в асортименті діаметром – 10мм, довжиною 70, 90, 100, 120, 140,160, 180, 200мм. Сировина, яка використовується для виробництва дюбеля – поліпропілен, який придає виробу міцність і еластичність, тим самим зменшує дефектність монтажу.

Застосування:

 •  діаметр отвору для дюбеля складає 10 +0,35 мм
 •  монтаж виконується в інтервалі температур від 0 º до + 50 º С
 •  свердління отворів виключно під кутом 90 º
 •  в будівельних матеріалах з низькою міцністю, таких як пустотіла цегла, пористий бетон, газобетон і т.д., отвори для дюбеля необхідно свердлити дрилем без перфоратора.
  Пустотілу цеглу свердлити без сильного натискання на свердло, щоб уникнути руйнування перегородок цегли,
 •  при свердлінні матеріалів, отвір забивається волокнами теплоізоляційної плити і пилом, необхідно вичистити отвір одним або двома вводами свердла або продути компресором.
Інші товари
shtukaturka shf polimin
Суміш застосовується для високоякісної декоративної обробки стін и фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
sklbig
Склосітка штукатурна армувальна «Євробуд» використовується як армувальний матеріал в системах зовнішнього утеплення будинків, для реставраційних робіт, армування тріщин в стелях, стінах, приклейки керамічної плитки, армування наливних підлог, запобігає розтріскуванню поверхонь при висиханні, усадки будівель, перепаду температур тощо.
solotop
Одним з найбільш ефективних і сучасних методів опалення в приватних будинках і квартирах стали системи теплих водяних підлог. Все частіше їх використовують не тільки як додаткове опалення, але і як основну систему обігріву. Компанія «Євробуд» пропонує плиту Eurobud Heating Floor для швидкої та зручної укладки труб в системі теплої водяної підлоги. Зубчаста плита виготовлена методом формування з міцної полістирольної плівки товщиною 1 мм.
kutnyk alyuminiyevyj perforovanyj z sitkoyu
Кутник алюмінієвий перфорований з  сіткою 2,5 м та 3,0 м для вирівнювання та армування кутів будинку при утепленні фасаду пінопластом і обрамлення відкосів вікон та дверей.
klejova sumish p teplo fasad arm polimin
Клеєва суміш П-20 ТЕПЛО-ФАСАД АРМ призначена для приклеювання плит утеплювача (пінополістирол і мінеральная вата) при зовнішньому утепленні будівель та споруд по системі “Polimin Тепло-фасад ”, а також  монтажу армуючого гідроізоляційного шару на висоті до 10 м (до 3-го поверху включно), через 3 доби після їх приклеювання.
klejova sumish p teplo fasad polimin
Призначена для приклеювання плит утеплювача (пінополістирол і мінеральная вата) при зовнішньому утепленні будівель та споруд по системі “Polimin Тепло-фасад ”
tsokolna planka
Цокольна планка (профіль) – алюмінієвий стартовий профіль призначений для формування нульового рівня при поклейці утеплювача (пінопласту), різної товщини,  в штукатурних системах утеплення.
krautherm klebemortel eps
Суха мінеральна суміш Krautherm Klebemörtel 90 EPS для приготування розчину, призначеного для приклеювання ізоляційних плит з пінополістиролу в теплоізоляційних системах.
krautherm uni
Посилена волокнами суха мінеральна суміш, яка застосовується для приклеювання ізоляційних матеріалів і монтажу армованою склосіткою гідрозахисного штукатурного покриття в теплоізоляційних системах.
калькулятор