укр
Eurobud EPS 50

Eurobud EPS 50

Плити пінополістирольні самозатухаючі Eurobud EPS 50 виготовляють виключно з якісної сировини на сучасному європейському обладнанні.

Завод Eurobud виготовляє сучасний пінопласт за європейськими стандартами якості. Пінополістирольні плити нашого виробництва сертифіковані та повністю відповідають чинним стандартам ДСТУ Б EN 13163.

Стандартні розміри пінополістирольних плит: довжина – 100 см; ширина – 50 см; товщина від 1 см до 60 см, з кроком 1 см. При замовленні плит товщиною від 11 см до 60 см кількість упаковок повинно бути кратно 8.

Під індивідуальне замовлення можливе виготовлення плит довжиною 100 см, 200 см та 400 см, та шириною 100 см або 120 см, при цьому об’єм всього замовлення повинен бути кратний 4,8 м³.

Бічна кромка пінополістирольних плит може виготовлятись рівною і фрезерованою (дає можливість укладати плити за технологією «шип-паз»).

Густина Eurobud EPS 50 – 11 кг/м³*

*+- 5% в залежності від умов зберігання.

Переваги
Переваги
Параметри
Характеристики
Застосування
Галерея
Сертифікати
Гарантії
Документація
icon adv
Термін експлуатації 50 років

Eurobud – єдиний виробник пінополістиролу в Україні, що підтвердив термін ефективної експлуатації пінопласту без втрати первинних властивостей не менше 50 років

iconadv
Екологічно чистий та безпечний

Продукція компанії Eurobud підтверджена українським знаком екологічного маркування «Зелений журавлик»

iconadv
Група горючості Г1

Самозатухаючий. Не горить, не поширює полум'я

icon adv
Іноземна сировина

Уся продукція Eurobud виготовляється виключно з якісної імпортної сировини

iconadv
Інноваційне обладнання

Ми працюємо тільки з новим сучасним європейським обладнанням

icon adv
Власний автопарк

Для доставки гуртових замовлень надаємо власний спеціалізований транспорт

Популярні запитанння
Який пінопласт найкраще обрати для утеплення?
Для правильного та ефективного утеплення необхідно обирати пінопласт відповідної марки та товщини, відповідно до навантажень та проекту. Для якісної термоізоляції фасадів рекомендуємо використовувати пінопласт густиною 12,5-18 кг/м³ (EPS 60 – EPS 100), товщиною 15-25 см. Для термоізоляції підлог на ґрунті, фундаментів, цоколів, плоских та скатних дахів слід обирати пінопласт густиною 15-35 кг/м³ (EPS 80 – EPS 250), товщиною 15-35 см. Детальніше з рекомендаціями щодо застосування марок, ви можете ознайомитись у розділі «Застосування» безпосередньо на сторінці кожної марки пінопласту, або звернутися за консультацією до наших менеджерів.
На які параметри пінополістиролу слід звернути увагу при виборі ізоляційного матеріалу?
При виборі пінопласту (пінополістиролу EPS) слід звернути увагу на такий параметр як коефіцієнт теплопровідності λ (лямбда), значення якого знаходиться в діапазоні від 0,047 до 0,031 Вт/мК. Чим нижче значення коефіцієнта λ, тим кращі теплоізоляційні властивості полістиролу. Також важливі інші параметри полістиролу, такі як: густина, міцність при розтягу, міцність при згині або міцність на стиск. Одним з основних чинників відкритості та чесності Eurobud є розміщення на кожній упаковці читабельної інформації про параметри виробу. Вони представлені у вигляді таблиці, в якій вказані основні властивості, такі як мінімальна густина виробу в кг/м³, міцність при стиску (CS), границя міцності при згині (BS), рівень міцності при розтягу (TR) та оголошений коефіцієнт теплопровідності позначений символом λD. Також ви завжди можете легко перевірити пінопласт на якість самостійно. Процедура самостійної перевірки дуже проста: зважте пачку полістиролу, поділіть його вагу на об’єм упаковки (об’єм стандартної пачки становить 0,3 м³) і порівняйте результат із рекомендованою густиною, вказаною на упаковці або в таблиці, що зображена нижче.
Чи важливий показник заявленої густини пінополістирольних плит?
Так! Безперечно, важливий! Інформація про густину полістиролу не вимагається регламентами і не є стандартною на упаковці. Однак саме цей показник визначає якість продукту. Eurobud розміщує густину на упаковках, аби гарантувати своєму споживачеві, що він купує якісний, безпечний і довговічний пінополістирол. Додаткове маркування не тільки полегшує вибір правильного пінополістиролу, але й надає кожному можливість перевірити, чи відповідає продукт заявленим параметрам.
Чи горить пінопласт?
Сучасний пінопласт повністю пожежобезпечний матеріал! Пінопласт дійсно має здатність горіти, але час його самостійного горіння не перевищує 4 сек, якщо немає додаткового джерела вогню. У сучасному спіненому пінополістиролі EPS містяться добавки антипіренів, які забезпечують його самозатухання та вогнестійкість. Легенда про те, що пінопласт пожежонебезпечний має коріння ще з радянських часів, коли якість і технологія виробництва пінопласту суттєво відрізнялися від сучасних стандартів. Сьогоднішній пінопласт - це високоякісний самозатухаючий матеріал, який не поширює полум'я. Пінопласт  класифікується за групою горючості як матеріал групи Г1 згідно ДСТУ 8829:2019 та як матеріал класу Е за класом реакції на вогонь згідно ДСТУ EN 13501-1. Системи ETICS з полістиролом EPS згідно EN 13501-1 класифікуються не нижче класу реакції на вогонь - B-s1, d0, що підтверджує їх високий рівень пожежної безпеки. Ми надаємо усі протоколи випробування, які підтверджують пожежобезпечність пінопласту ТМ Eurobud.
Чи довговічний пінопласт як утеплювач?
Так! Eurobud на базі Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій офіційно підтвердив термін ефективної експлуатації пінопласту без втрати первинних властивостей не менше 50 років.
Чи їдять миші пінопласт?
Ні! Гризуни НЕ харчуються пінопластом. У складі пінопласту немає ніяких поживних речовин для гризунів. Відповідно, пінополістирольні плити не є поживою для мишей. При правильному виборі пінопласту та якісно проведених ізоляційних роботах, дане питання ніколи вас не потурбує!
Чи шкідливий пінопласт для здоров’я?
Ні, не шкідливий! Пінопласт не виділяє токсичних речовин, тому безпечний для використання та не шкодить вашому здоров’ю. Більше того, пінопласт – екологічно чистий продукт. Продукція компанії Eurobud пройшла незалежну експертну оцінку дотримання вимог екологічних стандартів на усіх етапах життєвого циклу: від сировини до готового товару, та підтверджена українським знаком екологічного маркування «Зелений журавлик».
Інші товари
bag
Гранулу пінополістирольну або спінену гранулу виготовляють методом спінювання полістиролу. Гранула являє собою цільні кульки, з яких надалі виробляють пінополістирольні плити. «Євробуд» виробляє гранулу фракцією від 4 - 7мм, та фасує у мішки - 0,2 м³ . Гранула виготовляється виключно з імпортної сировини на високотехнологічному обладнанні.
EPS 90

λD ≤ 0,037  CS (10) ≥ 90  BS ≥ 135  ρ ≥ 16 кг

Додати до порівняння Додано
pinoplast grafit 80

λD ≤ 0,031  CS (10) ≥ 80  BS ≥ 125  ρ ≥ 15 кг

Додати до порівняння Додано
eps 80

λD ≤ 0,038  CS (10) ≥ 80  BS ≥ 125  ρ ≥ 15 кг

Додати до порівняння Додано
eps 70

λD ≤ 0,039  CS (10) ≥ 70  BS ≥ 115  ρ ≥ 13,5 кг

Додати до порівняння Додано
Новинка
pinoplast grafit 1

λD ≤ 0,032  CS (10) ≥ 60  BS ≥ 100  ρ ≥ 12,5 кг

Додати до порівняння Додано
eps 40

λD ≤ 0,044  CS (10) ≥ 40  BS ≥ 60  ρ ≥ 10 кг

Додати до порівняння Додано
eps 200

λD ≤ 0,033  CS (10) ≥ 200  BS ≥ 250  ρ ≥ 28 кг

Додати до порівняння Додано
EPS 150

λD ≤ 0,034  CS (10) ≥ 150  BS ≥ 200  ρ ≥ 23,5 кг

Додати до порівняння Додано
EPS 100

λD ≤ 0,036  CS (10) ≥ 100  BS ≥ 150  ρ ≥ 18 кг

Додати до порівняння Додано
калькулятор