укр
Гранула пінополістирольна (пінопластова)

Гранула пінополістирольна (пінопластова)

Гранулу пінополістирольну або спінену гранулу виготовляють методом спінювання полістиролу. Гранула являє собою цільні кульки, з яких надалі виробляють пінополістирольні плити. «Євробуд» виробляє гранулу фракцією від 4 – 7мм, та фасує у мішки – 0,2 м³ . Гранула виготовляється виключно з імпортної сировини на високотехнологічному обладнанні.

Сфери застосування
Сфери застосування
Фізичні властивості
Умови зберігання
  • Виробництво полістиролбетону
  • Утеплення покрівлі та стін методом засипання в порожнини
  • Легка тепло та звукоізоляційна стяжка для дерев’яних, залізобетонних та інших перекриттів
  • Виробництво безкаркасних меблів
  • Наповнення понтонів
  • Для розпушування грунту в землеробстві та садівництві
  • В якості пакувального наповнювача при перевезенні крихких предметів
  • В декоративних цілях
Популярні запитанння
Який пінопласт найкраще обрати для утеплення?
Для правильного та ефективного утеплення необхідно обирати пінопласт відповідної марки та густини, відповідно до навантажень та проекту. Для якісної термоізоляції фасадів настирно рекомендуємо використовувати пінопласт густиною 12,5-18 кг/м3 (EPS 60 – EPS 100), товщиною 15-25см. Для термоізоляції підлог на ґрунті, фундаментів, цоколів, плоских та скатних дахів слід обирати пінопласт густиною 15-35 кг/м3 (EPS 80 – EPS 250), товщиною 15 35см. Детальніше з рекомендаціями щодо застосування марок, ви можете ознайомитись у розділі «Застосування» безпосередньо на сторінці кожної марки пінопласту.
На які параметри пінополістиролу слід звернути увагу при виборі ізоляційного матеріалу?
Основні відмінності між різновидами полістиролу, наявними на нашому ринку, стосуються, головним чином, його найбільш важливого показника - коефіцієнта теплопровідності λ (лямбда), значення якого знаходиться в діапазоні від 0,045 до 0,031 Вт / мК. Чим нижче значення коефіцієнта λ, тим кращі теплоізоляційні властивості полістиролу. Також, важливі інші параметри полістиролу, такі як: міцність при розтягу, міцність при згині або міцність на стиск. Одним з основних чинників відкритості та чесності Eurobud є розміщення на кожній упаковці читабельної інформації про параметри виробу. Вони представлені у вигляді таблиці, в якій вказані основні властивості, такі як мінімальна густина виробу в кг/м³, міцність при стиску (CS), границя міцності при згині (BS), рівень міцності при розтягу (TR) та оголошений коефіцієнт теплопровідності позначений символом λD.
Чи важливий показник заявленої густини пінополістирольних плит?
Так! Безперечно, важливий! Інформація про густину полістиролу не вимагається регламентами і не є стандартною на упаковці. Однак саме цей показник визначає якість продукту. Eurobud розміщує густину на упаковках, аби гарантувати своєму споживачеві, що він купує якісний, безпечний і довговічний полістирол. Додаткове маркування не тільки полегшує вибір правильного пінополістиролу, але й надає кожному можливість перевірити, чи відповідає продукт заявленим параметрам.
Чи горить пінопласт?
Ні! У склад пінополістирольних плит ТМ Eurobud входить антипірен, який забезпечує самозагасання матеріалу після впливу на нього відкритого вогню. Вся наша продукція відповідає групі горючості Г1 – самозатухаючі матеріали.
Чи довговічний пінопласт як утеплювач?
Так! Євробуд на базі Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій офіційно підтвердив термін ефективної експлуатації пінопласту без втрати первинних властивостей не менше 50 років.
Чи їдять миші пінопласт ?
Ні! Миші не харчуються пінопластом. У складі пінопласту немає ніяких поживних речовин для гризунів. Відповідно, пінополістирольні плити не є поживою для мишей. При правильному і грамотному виборі матеріалу та якісно проведених ізоляційних роботах, дане питання ніколи Вас не потурбує.
Чи шкідливий пінопласт для здоров’я ?
Ні, не шкідливий! Пінопласт не виділяє токсичних речовин, тому безпечний для використання та не шкодить вашому здоров’ю. Більше того, пінопласт – екологічно чистий продукт. Продукція компанії «Євробуд» пройшла незалежну експертну оцінку дотримання вимог екологічних стандартів на усіх етапах життєвого циклу: від сировини до готового товару, та підтверджена українським знаком екологічного маркування «Зелений журавлик».
Інші товари
eps 8

λD ≤ 0,0455  CS (10) ≥ 20  BS ≥ 40  ρ ≥ 8 кг

Додати до порівняння Додано
eps 7

λD ≤ 0,047  CS (10) ≥ 10  ρ ≥ 7 кг

Додати до порівняння Додано
EPS 90

λD ≤ 0,037  CS (10) ≥ 90  BS ≥ 135  ρ ≥ 16 кг

Додати до порівняння Додано
eps 70

λD ≤ 0,039  CS (10) ≥ 70  BS ≥ 115  ρ ≥ 13,5 кг

Додати до порівняння Додано
Новинка
eurobud eps  graphite  scaled

λD ≤ 0,032  CS (10) ≥ 60  BS ≥ 100  ρ ≥ 12,5 кг

Додати до порівняння Додано
eps 50

λD ≤ 0,042  CS (10) ≥ 50  BS ≥ 75  ρ ≥ 11 кг

Додати до порівняння Додано
eps 40

λD ≤ 0,044  CS (10) ≥ 40  BS ≥ 60  ρ ≥ 10 кг

Додати до порівняння Додано
eps 30 1

λD ≤ 0,045  CS (10) ≥ 30  BS ≥ 50  ρ ≥ 9 кг

Додати до порівняння Додано
EPS 250

λD ≤ 0,032  CS (10) ≥ 250  BS ≥ 350  ρ ≥ 35 кг

Додати до порівняння Додано
EPS 120

λD ≤ 0,035  CS (10) ≥ 120  BS ≥ 170  ρ ≥ 20 кг

Додати до порівняння Додано
калькулятор