укр

Графітний полістирол або сірий полістирол, оскільки обидві назви існують на ринку, має кращі параметри теплоізоляції порівняно з білим, традиційним пінопластом. Це завдяки графіту, який додають до експандованого полістиролу в процесі виробництва пінополістирольних плит. Завдяки своїм ізоляційним властивостям графітовий полістирол завойовує все більшу популярність серед матеріалів для утеплення будинку. 

Однак, обравши для утеплення графітовий полістирол, ви можете зіткнутися з деякими проблемами під час робіт з монтажу пінополістирольних плит. 

Отже, на що в першу чергу, слід звернути увагу при роботі з графітовим пінопластом?

Графітовий пінополістирол чутливий до сонячного випромінювання. Темний графітовий пінопласт нагрівається швидше, ніж традиційний білий полістирол. Графітовий полістирол, що піддається тривалому впливу сонячних променів, може нагріватися до 80°C. Як результат, через різке нагрівання, плити  можуть піддаватись деформації.

Щоб уникнути вищезазначених проблем необхідно захистити фасад, який утеплюють полістиролом, від сонячних променів. Для цього використовують спеціальні захисні сітки. Перед початком фасадних робіт з теплоізоляції будівельні риштування необхідно закривати захисною фасадною сіткою. Такий захист необхідний на кожному етапі робіт (під час наклеювання плит, шліфування, армування, грунтування та нанесення тонкошарової штукатурки). Сітка захистить фасад від інтенсивного сонячного проміння.

Важливо, також, використовувати клей, спеціально пристосований для склеювання графітового полістиролу. 

Зберігати плити графітового пінополістиролу слід в сухому приміщенні без попадання сонячних променів.

ПЕРЕВАГИ EUROBUD EPS GRAPHITE:

  • до 25% кращі теплоізоляційні властивості у порівнянні зі звичайним білим пінопластом
  • нижча вартість кріпильних матеріалів, завдяки тоншому шару ізоляції
  • більш привабливий зовнішній вигляд будинку
  • ефективніший захист від холоду взимку та від спеки влітку
  • тонший шар ізоляції гарантує кращу денну освітленість приміщення, завдяки коротшому віконному пройому
  • значні заощадження коштів на опаленні 
  • виготовлено в Україні виключно з якісної іноземної сировини на сучасному європейському обладнанні
калькулятор