Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Металочерепиця >> Каталог металочерепиці >> Металочерепиця «Вікторія»

Металочерепиця «Вікторія»

Металочерепиця «Вікторія» має класичний вид профілю, що нагадує традиційну керамічну черепицю, архітектурну виразність та естетичний вигляд, чудово складається в замок, який має капілярний рівчик для відведення води, завдяки цьому завоювала найбільшу популярність серед споживачів. Виготовляється на сучасному, повністю автоматизованому європейському обладнанні, яке відповідає найвищим стандартам якості. В якості сировини використовуємо найкращі метали виключно іноземного виробництва провідних виробників металу в світі: ArcelorMittal, ThyssenKrupp, U.S.Steel, Tata Steel (Corus), Hyundai Hysco, Union Steel, SeAH Steel. Пропонуємо широку гамму кольорів та 2 види покриття: глянцевий поліестер та матовий поліестер.

Замовити Металочерепиця «Вікторія» (067) 560-60-40, (067) 370-35-77, (067) 622-01-01

(067) 674-32-60, (067) 836-88-51

1190mm - повна ширина
1100mm - корисна ширина

 

Схема складання черепиці металевої напівкруглої

Технічні характеристики металочерепиці "Вікторія"

товщина листа

0,4 – 0,5 мм

цинковое покриття

200 – 275 г/м.кв

 

товщина полімерного покриття

25 мікрон – глянцевий поліестр

35 мікрон – матовий поліестр

висота хвилі

23 мм

повна ширина листа

1190 мм

Корисна ширина листа

1100 мм

глубина штампу

20 мм

довжина одного тайла

350 мм

нанесення захисною плівкою

можливе виготовлення з захисною плівкою або без неї

довжина листа

0,47 – 5,99 м (згідно таблиці дозволених размірів)

вага 1 м кв.

4-5 кг

мінімальний кут нахилу скатного даху

14о

кольорова гамма

згідно карти кольорів RAL


Таблиця дозволених розмірів металочерепиці для замовлень (виробництва):

від 0,47 до 0,74 м

від 0,81 до1, 09 м

від 1,16 до 1,44 м

від 1,51 до 1,79 м

від 1,86 до 2,14 м

від 2,21 до 2,49 м

від 2,56 до 2,84 м

від 2,91 до 3,19 м

від 3,26 до 3,54 м

від 3,61 до 3,89 м

від 3,96 до 4,24 м

від 4,31 до 4,59 м

від 4,66 до 4,94 м

від 5,01 до 5,29 м

від 5,36 до 5,64 м

від 5,71 до 5,99 м

Критерії вибору металочерепиці

Аби такий вибір був справді правильним і вдалим для вашого будинку чи іншої структури, потрібно при купівлі металочерепиці врахувати ряд важливих чинників. Зокрема, - товщину її сталевого листа, а також різновид полімерного покриття цього листа. Розрізняють звичайне покриття, матовий поліестер, пурал, пластізол і ПВДФ (із полівінілфториду та акрилу). Матовий поліестер виглядатиме естетичніше, в той час як у пурала та пластізола набагато вищий рівень механічної стійкості, а металочерепиця із покриттям ПВДФ – підходить для найбільш суворих кліматичних умов. Така покрівля має найбільшу експлуатацію і практично не вицвітає. Попри це, кожне покриття має гарантувати хороше стікання води.

Замовляючи металочерпицю, необхідно звернути увагу на висоту хвилі матеріалу, профілювання, кольорову гаму . Висоту хвилі умовно поділяють на велику і малу. Малою називають хвилю до 50 мм, велика має розмір від 50 до 70 мм. . Якщо ж колір металочерепиці повністю залежить від дизайнерського задуму, то вибір висоти хвилі від того, під яким кутом нахилений дах. Профілювання металочерепиці буває симетричним та асиметричним , а це можна визначити лише методом стикування аркушів.

Детальну інформацію стосовно цін на продукцію, наявності металочерепиці відповідного покриття, кольору та хвилі, ви можете отримати, звернувшись в будь-яке представництво дилерської мережі чи у фірмовий склад компанії “"Євро-Дах"”. Придбати металочерепицю або отримати безпосередню консультацію від наших спеціалістів можна в таких містах, як Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Львів, Житомир та інших містах присутності дилерської мережі компанії.

Свідченням взаємовигідної співпраці з компанією “"Євро-Дах"” є наступні фактори:

  • широкий асортимент покрівельних матеріалів у Львові та інших містах України;
  • консультація стосовно ціни на покрівельні матеріали, технологій та матеріалів виготовлення;
  • індивідуальний підбір оптимального виду металочерепиці;
  • якісне та оперативне виконання замовлень.

Компанія “"Євро-Дах"” - надійний виробник та постачальник покрівельних матеріалів за оптимальними цінами. Ми робимо все можливе для того, щоб металочерепиця забезпечила ідеальний екстер’єр та довговічність вашого будинку. Незалежно від того, де саме ви плануєте зведення чи ремонт власної оселі - Львові, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Луцьку чи Хмельницькому, Житомирі, "Євро-Дах" піклується про вчасну та безпечну доставку вашого замовлення. Ми впроваджуємо виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта - у питанні вибору виду металочерепиці та інших покрівельних матеріалів, їх ціни, якості, терміну експлуатації та естетичному поєднанні із загальним оформленням будинку.

З нашими спеціалістами легко планувати та реалізовувати покрівельні проекти. Значний досвід у питанні виробництва та реалізації покрівельних матеріалів, високому рівню кваліфікації працівників та надійності виключно усієї продукції компанії “Євродах”, ви отримаєте дах, в надійності якого не доведеться сумніватися.

Poliester глянець:
Poliester мат:

Металочерепиця виготовляється з гарячеоцинкованого металу, покритого багатошаровим двостороннім полімерним захисним покриттям. Розглянемо більш детально процес виробництва, структуру металу та типи покриттів. Холоднокатаний стальний лист з високим показником пластичності оцинковують шляхом занурення в ємність з киплячим цинком (гаряче цинкування), після цього наносять з обох сторін щонайменше 3 шари: пасивуючий антикорозійний шар, шар грунтуючої фарби та полімерне покриття. Шар полімерного покриття є найважливішим, тому що надає металу відповідного кольору та структури (з зовнішньої сторони, з внутрішньої - захисне полімерне покриття меншої товщини, нейтрального кольору) та безпосередньо контактує з зовнішніми факторами.

склад листа металу для металопрофілю

 Розглянемо типи полімерного покриття:

 Поліестер глянцевий – полімерне покриття на основі поліефірної фарби. Характеристики: стійкість кольору, до дії корозії та ультрафіолетового випромінювання, підходить до різних кліматичних умов, витримує перепад температур від -60 до +120оС. Товщина покриття 25 мікрон, з яких поліестер – 20 мікрон, грунтуюча фарба – 5 мікрон. Вимагає обережності при доставці та монтажі, оскільки при необережному поводженні можливі подряпини та пошкодження покриття. Фактура поверхні з таким покриттям – гладка і блискуча.

Поліестер матовий грубозернистий – різновид поліефірного покриття, яке на певній стадії виробництва піддають обробці, під час якої покриття набуває матової структури, бархатистого вигляду, більш глибокого кольору, який стає схожим на глиняну черепицю. Товщина покриття 35 мікрон, йому властива вища стійкість до механічних пошкоджень поверхні та впливу сонячних ультрафіолетових променів на зміну кольору.

Двостороннє полімерне покриття - покриття ідентичне глянцевому поліестру, в якому полімерне покриття наноситься з обох сторін сталевого листа однакового кольору та однакової товщини. Ця особливість дуже важлива при будівництві огорож, які виглядають однаково гарно з обох сторін.

Необхідно пам’ятати, що строк служби металопродукції буде максимально довгим якщо: продукція не була механічно або хімічно пошкоджена під час завантаження-розвантаження, доставки та монтажу; під час зберігання та експлуатації нижня та верхня частини металу повинні провітрюватись, щоб на них не утворювався конденсат; строк служби також суттєво зменшуються, якщо металопродукція контактує з агресивним атмосферним або хімічним середовищем (солоне морське повітря, кислотні дощі біля великих хім.підприємств, цементна пилюка, пташиний послід та ін.).

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40