Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Про компанію

Про компанію

Компанія «Євробуд» працює на ринку України як виробник пінопласту з 2004 року. Сьогодні ми є одним із лідерів з виробництва пінополістирольних плит в Україні під власною торговою маркою Eurobud та іншими брендами.

Нам довіряють виготовлення пінопласту партнери зі світовим ім’ям. «Євробуд» виробляє пінопласт під брендами BauGut – для мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», а також Ceresit – для всесвітньо відомого виробника будматеріалів.

Наша продукція допомагає зберегти тепло в десятках тисяч домівок на території всієї України. З її використанням утеплено більше 20 млн м2 домівок нашої країни.

У 2008 році компанія «Євробуд» відкрила два бізнес-напрями – з виробництва металочерепиці й профнастила. Наразі наші клієнти використовують більше 1 млн м2 вироблених з нашої продукції дахів, фасадів, огорож та парканів.

Що ж відрізняє «Євробуд» від інших виробників?

Передусім це реальна можливість запропонувати кожному нашому клієнту саме той продукт, що найбільш точно відповідає його потребі. «Євробуд» - єдина компанія в Україні, що виробляє 12 марок пінопласту різної щільності як під ТМ Eurobud, так і під торгівельними марками українських та світових партнерів.

Окрім того, Євробуд є одним з небагатьох українських виробників, якість продукції якого гарантовано незалежними й офіційними державними структурами. Ми маємо повний набір необхідних документів на продукцію, яку виробляємо – сертифікати, протоколи й експертні висновки за підсумками лабораторних випробувань.

Ми прискіпливо стежимо за якістю продукції. Використання сировини іноземних виробників гарантує стандарти якості кінцевої продукції фактично ще до того, як розпочато цикл виробництва. Реалізовані на сучасному обладнанні інноваційні технології дозволяють контролювати процес виробництва на всіх його стадіях.

Ми приймаємо ваші заявки на електронну пошту в режимі 24/7. Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте професійну консультацію від компетентного фахівця, коли зателефонуєте нам у робочий час. Вам допоможуть підібрати саме той товар, що відповідає вашим потребам за якісними й кількісними характеристиками, а також організувати оптимальний варіант доставки.

«Євробуд» доставляє продукцію замовникам зі всієї Західної України. Для покупців пінопласту й аксесуарів до нього ми створили комплекс пропозицій в залежності від місцезнаходження замовника та об’єму замовлення. Гуртовим покупцям з 10 областей Західної України ми пропонуємо на вибір власний спеціалізований транспорт або комфортні умови самовивозу. Роздрібним покупцям пінопласту пропонуємо забирати продукцію з наших фірмових складів або в дилерів. А для замовників металовиробів ми розробляємо індивідуальні умови доставки. При цьому обсяг замовлення й регіон не мають значення. В будь-якому разі ми завжди знаходимо найбільш вигідний та безпечний для вас спосіб отримання товару.

В цілому, ми працюємо на совість. Тому сформуємо для вас таку товарну пропозицію, щоб ви могли сміливо радити «Євробуд» своїм друзям та знайомим. Зателефонуйте нам і переконайтеся в цьому особисто!

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40