Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Пінопласт >> Все про пінопласт


Все про пінопласт

Історія походження пінопласту

У далекому 1831 р. французький хімік Бонастр (M.Bonastre) в ході сухої перегонки стираксу, отриманого з бальзаму східного солодкого екваліпта (Liquidambar orientalis) виділив незнайому безбарвну рідину легше води, з характерним солодкуватим запахом. По праву першовідкривача Бонастр назвав нову речовину стиролом (по французьки - styréne). А з...

Процес виготовлення пінопласту

Процес спінювання полістирольних гранул. Або цей процес ще називається експандуванням. В спеціальну ємність завантажується сировина і за допомогою парогенератора подається пара під тиском.

Пінопластові козирі

Пінопласт - це будівельний матеріал з відмінними шумопоглинаючими та теплоізоляційними властивостями, який також є стійким до впливу грибків і бактерій.

Пінопласт та світ

Найбільшими регіонами споживання будівельного пінополістиролу є США та Західна Європа. За даними Sinergy Consulting на кінець 2010 року, у Західній Європі пінополістирол (пінопласт), серед інших теплоізоляційних матеріалів займає нішу в 26,5%. До 2012 року Sinergy Consulting прогнозують зростання до 27. 

Рекомендації від компанії "Євробуд" як правильно утеплити фасад

Основними джерелами втрати тепла в будівлях є стіни, підлоги, дахи, вікна, двері та вентиляція. Зменшити втрати тепла можна за рахунок поліпшення теплоізоляційної оболонки будинку. Близько 30% тепловтрат відбувається через фасад будівлі - через стіни, отже, утепливши фасад, Ви гарантовано зменшите тепловтрати будівлі на 30%.

Довговічність пінопласту як утеплювача

Компанія «Євробуд» ТМ в 2013 році на базі Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій провела випробування власної продукції. Для перевірки були надані зразки спіненого полістиролу EPS-EN13163-CS (10) 100 EPS (ПСБ-С-25). 

Горючість пінопласту

Існує декілька популярних видів пінопласту на основі полістиролу, це спінений пінополістирол ПСБ-С і ПСБ, а також екструдований пінополістирол ЕППС. Вони володіють  практично ідентичними  властивостями, але є деякі відмінності.     

Чи шкідливий пінопласт?

Давайте розберемося, з чого складається пінопласт, вихідною сировиною для виробництва пінопласту ПСБ-С є полістирол, що спінюється, його хімічна формула С8Н8. 

Чи їдять гризуни пінопласт?

Відповідь на це питання досить проста - Ні! А все тому, що пінопласт складається виключно з вуглецю і водню. У складі пінопласту немає ніяких поживних речовин для гризунів. 

Упаковка з пінопласту зберігає продукти набагато довше свіжими, ніж альтернативні види упаковок

Упаковка з пінопласту зберігає продовольчі товари, такі як м'ясо і риба  свіжими набагато довше часу, ніж альтернативні види упаковок.

Використання пінополістиролу

Вже більше ніж 50 років використання пінополістиролу допомагає нам зберегти свіжість і якість продуктів харчування, цілісність побутової техніки, комфорт та затишок нашої оселі. Незамінним цей унікальний матеріал також є в таких областях як машинобудування, дорожнє будівництво, фармацевтика, медицина. Екологічність, легкість застосування пінополіст...

незвичайне застосування пінопласту

Вражаючі фігури із пінопласту: гігантські динозаври, брутальний Конор Макгрегор, улюблені нами мультяшні герої... Скульптура Ріти Ільєнко настільки нас приголомшила, що ми вирішили познайомитися із самим автором та побачити на власні очі як виготовляються фігури із пінопласту.
Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40