укр

На жаль, сьогодні в Україні велика частина утеплювальних робіт проводиться з використанням неперевірених, низькоякісних матеріалів. Головним критерієм вибору такої продукції залишається приваблива ціна. Проте, такий підхід до енергозбереження на фінішному етапі не приносить бажаного результату в економії тепла.

Випробування, які регулярно проводить Польська асоціація виробників пінополістиролу, показують, що до 80% пінополістиролу з низькою вартістю, не відповідають зазначеним показникам на виробі, відповідно, не можуть гарантувати ефективного енергозбереження та очікуваної економії. Це пов’язано з розміщенням неправдивої інформації на упаковці, зниженням витрат на сировину та застосуванням продукції, яка не підходить для конкретного виду використання.

Ми опрацювали параметри механічної міцності, заявлену густину та коефіцієнт теплопровідності різних марок пінополістиролу більше 40 провідних виробників Польщі, Чехії, Австрії та Німеччині. На основі ґрунтовних досліджень міжнародних стандартів енергозбереження та європейському досвіді створили власний стандарт якості Eurobud.

Eurobud рекомендує:

  • Для правильного та ефективного утеплення необхідно обирати пінопласт відповідної марки та густини, відповідно до навантажень та проекту.
  • Для термоізоляції фасадів настирно рекомендуємо використовувати пінопласт густиною 12,5-18 кг/м³ (EPS 60 – EPS 100), товщиною 15-25см.
  • Для термоізоляції підлог на ґрунті, фундаментів, цоколів, плоских та скатних дахів слід обирати пінопласт густиною 15-35 кг/м³ (EPS 80 – EPS 250), товщиною 15-35см.

Одним з основних чинників відкритості та чесності Eurobud є розміщення на кожній упаковці читабельної інформації про параметри виробу.  Основні властивості, такі як мінімальна густина виробу в кг/м³, міцність при стиску (CS), границя міцності при згині (BS), рівень міцності при розтягу (TR) та оголошений коефіцієнт теплопровідності позначений символом λD.

Приклад на упаковці марки Eurobud EPS 60

Інформація про густину полістиролу не вимагається регламентами і не є стандартною на упаковці. Однак саме цей показник визначає якість продукту. Eurobud розміщує густину на упаковках, аби гарантувати своєму споживачеві, що він купує якісний, безпечний і довговічний полістирол.

Додаткове маркування не тільки полегшує вибір правильного пінополістиролу, але й надає кожному можливість перевірити, чи відповідає продукт заявленим параметрам.

Процедура самоперевірки дуже проста: зважте пачку полістиролу, поділіть його вагу на об’єм упаковки (об’єм становить 0,3 м³) і порівняйте результат із рекомендованою густиною, вказаною на упаковці виробу або в таблиці на сайті eurobud.ua.

Продукт із недостатньою вагою свідчить про його низьку якість та не гарантує хорошої теплоізоляції, саме тому варто обирати лише фірмовий пінопласт перевірених виробників.

Eurobud – надійний виробник, який дотримується найвищих європейських стандартів на всіх етапах виробництва продукції. Ми рекомендуємо обов’язково зважувати пінополістирольні плити перед проведенням робіт з теплоізоляції!

Пам’ятайте! Чітке маркування на упаковці, достовірна інформація про заявлені характеристики та дотримання рекомендацій щодо вибору правильної марки, густини та товщини пінополістирольних плит – це гарантія якісної та довговічної теплоізоляції Вашого будинку!

калькулятор