укр
Профільна плита для теплої підлоги
Профільна плита для теплої підлоги
Профільна плита для теплої підлоги

Профільна плита для теплої підлоги

Одним з найбільш ефективних і сучасних методів опалення в приватних будинках і квартирах стали системи теплих водяних підлог. Все частіше їх використовують не тільки як додаткове опалення, але і як основну систему обігріву.

Компанія «Євробуд» пропонує плиту Eurobud Heating Floor для швидкої та зручної укладки труб в системі теплої водяної підлоги. Зубчаста плита виготовлена методом формування з міцної полістирольної плівки товщиною 1 мм.

Технічні характеристики
Технічні характеристики
Переваги
Каталог

 

ВластивостіКрок укладання 5 см
Розмір плити (довжина  * ширина)1450 x 850 мм
Ефективний розмір плити (довжина  * ширина)1400 x 800 мм
Ефективна площа1,12 м2
Крок укладання50 мм
Висота зубців, загальна 20 мм
Діаметр труби 14 – 17 мм
Плівка Polystyrene (PS)
Товщина плівки 1 мм
Стійкість до вологи по DIN 18560 Polystyrene (PS) 1 мм
Вага плити 1280 г
Стандартний колір полістиренової плівки чорний
Максимальне навантаження 5 kPa (500 кг / м2)
Кількість панелей в палеті 130 панелей  = 145,6 м2
Кількість панелей в упаковці 12 панелей = 13,44 м2
Інші товари
Суміш застосовується для високоякісної декоративної обробки стін и фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Склосітка штукатурна армувальна «Євробуд» використовується як армувальний матеріал в системах зовнішнього утеплення будинків, для реставраційних робіт, армування тріщин в стелях, стінах, приклейки керамічної плитки, армування наливних підлог, запобігає розтріскуванню поверхонь при висиханні, усадки будівель, перепаду температур тощо.
Кутник алюмінієвий перфорований з  сіткою 2,5 м та 3,0 м,  для вирівнювання та армування кутів будинку при утепленні фасаду пінопластом і обрамлення відкосів вікон або дверей.
Клеєва суміш П-20 ТЕПЛО-ФАСАД АРМ призначена для приклеювання плит утеплювача (пінополістирол і мінеральная вата) при зовнішньому утепленні будівель та споруд по системі “Polimin Тепло-фасад ”, а також  монтажу армуючого гідроізоляційного шару на висоті до 10 м (до 3-го поверху включно), через 3 доби після їх приклеювання.
Призначена для приклеювання плит утеплювача (пінополістирол і мінеральная вата) при зовнішньому утепленні будівель та споруд по системі “Polimin Тепло-фасад ”
Дюбель «Євробуд» з пластмасовим цвяхом для кріплення легких теплоізоляційних матеріалів на основі пінополістиролу і пінополіуретану до основи з бетону, цегли або каміння, в системах утеплення методом «легкий-мокрий» і в системах навісних вентильованих фасадів.
Цокольна планка (профіль) – алюмінієвий стартовий профіль призначений для формування нульового рівня при поклейці утеплювача (пінопласту), різної товщини,  в штукатурних системах утеплення.
Суха мінеральна суміш Krautherm Klebemörtel 90 EPS для приготування розчину, призначеного для приклеювання ізоляційних плит з пінополістиролу в теплоізоляційних системах.
Посилена волокнами суха мінеральна суміш, яка застосовується для приклеювання ізоляційних матеріалів і монтажу армованою склосіткою гідрозахисного штукатурного покриття в теплоізоляційних системах.
калькулятор