Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Профнастил >> Каталог профнастилу

Профнастил

Чим зумовлений попит на металопрофіль?

Така варіативність і популярність металопрофілю викликана передусім тим, що це - багатофункціональний та надзвичайно міцний матеріал. Зокрема, профнастил активно використовують для покрівлі будинку, обшивки стін певної споруди, для створення несучих конструкцій (з оцинкованого листа) та у інших будівельних потребах як у зовнішньому, так і у внутрішньому оформленні певного об’єкту. Звідси - відповідні різновиди матеріалу: покрівельний, стіновий, несучий. Кожен із них відрізняється своєрідною довжиною, товщиною листа, висотою хвилі чи покриттям сталі.

Якісний профнастил виготовляють шляхом холодного прокату рулонної сталі. Матеріал володіє численними перевагами, до яких зачисляють загальну стійкість до корозійних впливів, температурних перепадів та опадів. Саме тому цей будівельний матеріал характеризується такою тривалою експлуатацією – до 50 років використання. У металопрофілю порівняно легка вага, а це помітно спрощує задачу при транспортуванні конструкції, її монтажі та, звісно, подальшому навантаженні на об’єкт. Компанія «Євродах» до усіх вищенаведених переваг додає і сприятливу цінову політику при купівлі продукції.

В будь-якому представництві дилерської мережі чи у фірмовому складі компанії “Євродах” ви можете отримати вичерпну інформацію стосовно цін на продукцію та її специфікаційних характеристик. Придбати металопрофіль та профнастил можна в будь-якому місті присутності дилерської мережі та складів: Львові, Івано-Франківську, Рівному, Тернополі, Луцьку, Житомирі та інших містах України.

Широкий асортимент пропонованого металопрофілю та профнастилу, індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісне виконання замовлень та оперативна доставка продукції - безперечні докази вигідної співпраці з компанією “Євродах”.

Компанія давно зарекомендувала себе в якості надійного виробника та постачальника таких будівельних матеріалів як металопрофіль та профнастил у більшості міст України - Тернополі, Львові, Луцьку, Рівному, Житомирі, Івано-Франківську та інших. Ми активно працюємо заради спільної мети - зробити екстер’р та інтер’єр вашого будинку неперевершеним відображенням сучасного смаку господарів. Надійність матеріалів - ключова позиція, на котру ми робимо значний акцент в процесі виготовлення продукції. Хороша репутація компанії дозволяє тримати ціни на металопрофіль та профнастил з максимальним врахуванням інтересів клієнтів.

Незалежно від того де ви плануєте будівництво чи ремонт - можете бути певні в оперативній та безпечній доставці товару. Кваліфіковані спеціалісти компанії надають консультації стосовно оптимального підбору металопрофілю, профнастилу та інших будівельних матеріалів, їх поєднання, терміну експлуатації, якісних характеристик та оздоблення.

Співпраця з компанією “Євродах” - це легке та приємне втілення проектних планів в неперевершені архітектурні форми будинку.

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40