Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Профнастил >> Каталог профнастилу >> Металопрофіль HC-35

Металопрофіль HC-35

Металопрофіль НС-35 застосовується при будівництві нежитлових конструкцій, навісів та інших промислових забудов. Завдяки наявності додаткового ребра жорсткості цей вид профнастилу має здатність витримувати високі навантаження і забезпечує стійкість до деформацій. Це робить область застосування НС-35 досить широкою, цей профнастил використовується для заборів і огорож - ціна і якісні характеристики покриття роблять його незамінним в будівельній сфері.

Замовити Металопрофіль HC-35 (067) 560-60-40, (067) 370-35-77, (067) 622-01-01

(067) 674-32-60, (067) 836-88-51

Профнастил даховий Н35, ДСТУ Б.В.2.6-9:2008-Н35-1050-0,5

1080mm - повна ширина металопррофілю 
1050mm - корисна ширина металопррофілю

 

Схема складання профнастилу дахового Н35

 

Профнастил стіновий С35, ДСТУ Б.В.2.6-9:2008-С35-1050-0,5

1080mm - повна ширина металопррофілю 
1050mm - корисна ширина металопррофілю

 

Схема складання профнастилу стінового С35

Технічні характеристики

товщина листа

0,4 – 0,5 мм

цинкове покриття

200 – 275 г/м.кв

 

товщина полімерного покриття

25 мікрон – глянцевий поліестер

35 мікрон – матовий поліестер

висота хвилі

34,5  мм

повна ширина листа

1080 мм

корисна ширина листа

1050 мм

нанесення захисної плівки

можливе виготовлення з захисною плівкою або без неї

довжина листа

0,1 м – 8 м

вага 1 м кв.

4-5 кг

мінімальний кут нахилу скатного даху

14 º

кольорова гамма

згідно карти кольорів RAL

Цей металопрофіль високого классу і є досить універсальним, область застосування його досить широка. Він застосовується як покрівельний, так і стіновий матеріал. Це обумовлено його якостями, насамперед – наявність ребра жорсткості. Статистичні навантаження, рівно як і динамічні , у металопрофілю НС-35 можуть бути досить високі.

Металопрофіль НС-35 застосовується для швидкого зведення житлових та промислових приміщень, споруд суспільного призначення, складських та торгівельних об’єктів, ангарів, гаражів, швидкомонтованих конструкцій та ін. Крім цього, цей вид профнастилу використовується при монтажі покрівлі. Особливості його конструкції передбачають повне уникнення бокового протікання навіть за умови великої кількості опадів.

Виготовляється НС-35 холоднокатаним способом із сталевих листів с цинковим покриттям. Може бути присутнє захисне кольорове полімерне покриття. Воно надає декоративний вигляд покрівлі, одночасно якісно і ефективно запобігає корозії і механічним пошкодженням.

Свою популярність у застосуванні профнастил, як будівельний матеріал завоював завдяки ряду переваг.

Перевагами профнастилу є:

  • приваблива ціна (найекономічніший матеріал у порівнянні з іншими, що дозволяє здешевити вартість будівництва чи ремонту).
  • довговічність (гарантія на метал 10-30 років, реальний термін служби 30-50 років, в залежності від товщини стального листа, шару цинку і товщини полімерного покриття, а також від впливу корозійних чинників і правильності умов експлуатації).
  • практичність і надійність в експлуатації.
  • екологічна та пожежна безпека.
  • термостійкість – полімерне покриття витримує температуру від -60°С до +120 ºС, також добре переносить сезонні та добові коливання температури.
  • економічність (низький рівень відходу матеріалу при монтажі, а також можливість нарізки листів за індивідуальними розмірами, що суттєво зменшує розхід матеріалу).
  • невелика вага (приблизно 4-5 кг/1 м2), що значно зменшує навантаження на всю конструкцію будови і не потребує додаткового зміцнення стропильної системи.
  • антикорозійна стійкість. Гаряче оцинкування забезпечує стійкий захист даного матеріалу від корозії, що дає можливість застосування його у всіх кліматичних зонах і регіонах з підвищеною вологістю.
  • зручність транспортування.
  • швидкий і простий монтаж, що дає можливість моделювати стіни і огорожу будь-якої форми і рівня складності.
Poliester глянець:
Poliester мат:
Poliester глянець двосторонній:
Poliester Printech (Прінтек):

Метали з яких виготовляється продукція, структура металу.

Профнастил – холоднокатаний гарячеоцинкований сталевий лист, який підлягає складній технологічній обробці : сталевий оцинкований лист покривається фосфатним антикорозійним пасивуючим шаром, після цього наноситься Ґрунтовка , а за тим захисне полімерне покриття (поліестер глянець, поліестер мат), що надійно захищає профнастил від впливу шкідливих атмосферних чинників і зберігає його стійкий колір не один десяток років. Шар полімерного покриття є найважливішим, тому що надає металу відповідного кольору і структури та безпосередньо контактує з зовнішніми факторами (з лицевої сторони), а також захисне полімерне покриття меншої товщини, нейтрального кольору (з зворотної сторони).

Види полімерних покриттів:

Основу профнастилу складає сталевий лист , який з обох сторін покритий цинковим шаром і ретельно прогрунтований надійним антикорозійним покриттям, стійким до впливу атмосферних чинників, що дозволяє використовувати цей матеріал в будь-яких кліматичних умовах.

Глянцевий поліестер:

Відносно недороге покриття товщиною 25 мікрон з глянцевою поверхнею в основі якого знаходиться поліефірна фарба, якій властива хороша стійкість кольору і надійно захищає метал від корозії і ультрафіолетового випромінювання. Вимагає обережності при транспортуванні з метою запобігти пошкодженню покриття. Це покриття характеризується високою еластичністю і легко формується. Фактура поверхні з таким покриттям – гладка і блискуча.

Матовий грубозернистий поліестер:

Поліефірне покриття товщиною 35 мікрон з матовою поверхнею. Йому властива висока стійкість до механічних пошкоджень поверхні, також зберігає свої властивості і колір протягом десятиліть в будь-яких кліматичних умовах. Фактура поверхні з таким покриттям має приємний бархатистий вигляд і більш глибокий колір.

Двостороннє полімерне покриття

Це покриття ідентичне глянцевому поліестру, в якому захисний полімерний шар фарби наноситься з обох сторін сталевого листа однакового кольору і однакової товщини. Таким чином метал з обох сторін пофарбований в кольорі, що надає профнастилу естетичного вигляду з обох сторін, що є важливим при будівництві огорож і огорожних конструкцій.

Оцинковка

Процес цинкування (покриття сталі цинком) є обов’язковим при виробництві профнастилу . Це покриття необхідне для захисту металу від корозії. Основною характеристикою цинкового покриття є кількість цинку (в гр.) на квадратний метр. Через відсутність кольорового покриття, вартість такого профнастилу значно зменшується, що є важливо при його використанні на великих площах, де зовнішній вигляд (кольорове покриття) не є обов’язковим.

Алюцинк

Алюцинк – це сплав алюмінію і цинку, який забезпечує надійний захист стального листа від корозії . Алюміній славиться своїми антикорозійними якостями , а цинк забезпечує захист зрізів стального листа. Алюцинк складається з алюмінію, цинку, кремнію. Кремній необхідний для забезпечення правильної реакції між стальним листом і сплавом. Поверхня покрита сплавом алюцинку має привабливий зовнішній вигляд , вона гладка і срібляста. Стальні листи покриті алюцинком відмінно тримають фактуру поверхні незалежно від форми листа (рельєфна чи гладка). Покриття алюцинк витримує температуру до 315 ºС.

Багата кольорова гамма і вибір профілів нададуть Вам можливість використовувати наш профнастил за широким призначенням.

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40