Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Профнастил >> Каталог профнастилу >> Металопрофіль НC-12

Металопрофіль НC-12

Металопрофіль НС-12 використовується у якості внутрішнього та зовнішнього захисного елементу облицювання стін, а також у якості покрівельного покриття. Найбільш поширеним застосуванням НС-12 є будівництво скатних дахів різного роду будівель, як в промисловому, так і в приватному секторах.
Якщо вам потрібен фасадний або покрівельний матеріал, вибирайте профнастил нашого виробництва.

Замовити Металопрофіль НC-12 (067) 560-60-40, (067) 370-35-77, (067) 622-01-01

(067) 674-32-60, (067) 836-88-51

Профнастил даховий з капілярною канавкою Н 12, ДСТУ Б.В.2.6-9:2008-Н12-1120-0,5

1160mm - повна ширина металопрофилю
1120mm - корисна ширина металопрофилю

 

Схема складання профнастилу дахового з капілярною канавкою Н12

 

Профнастил стіновий С 12, ДСТУ Б.В.2.6-9:2008-С12-1120-0,5

1160mm - повна ширина металопрофилю
1120mm - корисна ширина металопрофилю

 

Схема складання профнастилу стінового С12

Технічні характеристики

товщина листа

0,4 – 0,5 мм

цинкове покриття

200 – 275 г/м.кв

 

товщина полімерного покриття

25 мікрон – глянцевий поліестер

35 мікрон – матовий поліестер

висота хвилі

12 мм

повна ширина листа

1160 мм

корисна ширина листа

1120 мм

нанесення захисної плівки

можливе виготовлення з захисною плівкою або без неї

довжина листа

0,1 м – 8 м

вага 1 м кв.

4-5 кг

мінімальний кут нахилу скатного даху

14 º

кольорова гамма

згідно карти кольорів RAL

Цей будівельний матеріал є досить універсальним з широким діапазоном застосування. Металопрофіль може монтуватися на горизонтальні і вертикальні поверхні, також використовуватись як для внутрішнього, так і для зовнішнього оформлення споруд, приміщень, огорож. У промисловому будівництві, а точніше в спорудах, де перевага віддається будівлям з металоконструкцій, металопрофіль користується великим попитом. Тут профільовані листи використовуються в якості покрівлі, зовнішнього та внутрішнього облицювання стін, при спорудженні перекриттів багатоповерхових будинків. Таке широке використання цього матеріалу відбувається завдяки суттєвим перевагам над іншими будівельними матеріалами.

Перевагами металопрофілю є:

  • приваблива ціна (є одним з найдешевших покрівельних матеріалів).
  • довговічність (гарантія на метал 10-30 років, реальний термін служби 30-50 років, в залежності від товщини стального листа, шару цинку і товщини полімерного покриття, а також від впливу корозійних чинників і правильності умов експлуатації).
  • практичність і надійність в експлуатації.
  • екологічна та пожежна безпека.
  • термостійкість – полімерне покриття витримує температуру від -60°С до +120 ºС, також добре переносить сезонні та добові коливання температури.
  • економічність (низький рівень відходу матеріалу при монтажі, а також можливість нарізки листів за індивідуальними розмірами, що суттєво зменшує розхід матеріалу).
  • невелика вага (приблизно 4-5 кг/1 м2), що значно зменшує навантаження на всю конструкцію будови і не потребує додаткового зміцнення стропильної системи.
  • антикорозійна стійкість. Гаряче оцинкування забезпечує стійкий захист даного матеріалу від корозії, що дає можливість застосування його у всіх кліматичних зонах і регіонах з підвищеною вологістю.
  • ручність транспортування.
  • швидкий і простий монтаж, що дає можливість моделювати покрівлю, стіни і огорожу будь-якої форми і рівня складності.
Poliester глянець:
Poliester мат:
Poliester глянець двосторонній:
Poliester Printech (Прінтек):

Метали з яких виготовляється продукція, структура металу.

Профнастил – холоднокатаний гарячеоцинкований сталевий лист, який підлягає складній технологічній обробці : сталевий оцинкований лист покривається фосфатним антикорозійним пасивуючим шаром, після цього наноситься Ґрунтовка , а за тим захисне полімерне покриття (поліестер глянець, поліестер мат), що надійно захищає профнастил від впливу шкідливих атмосферних чинників і зберігає його стійкий колір не один десяток років. Шар полімерного покриття є найважливішим, тому що надає металу відповідного кольору і структури та безпосередньо контактує з зовнішніми факторами (з лицевої сторони), а також захисне полімерне покриття меншої товщини, нейтрального кольору (з зворотної сторони).

Види полімерних покриттів:

Основу профнастилу складає сталевий лист , який з обох сторін покритий цинковим шаром і ретельно прогрунтований надійним антикорозійним покриттям, стійким до впливу атмосферних чинників, що дозволяє використовувати цей матеріал в будь-яких кліматичних умовах.

Глянцевий поліестер:

Відносно недороге покриття товщиною 25 мікрон з глянцевою поверхнею в основі якого знаходиться поліефірна фарба, якій властива хороша стійкість кольору і надійно захищає метал від корозії і ультрафіолетового випромінювання. Вимагає обережності при транспортуванні з метою запобігти пошкодженню покриття. Це покриття характеризується високою еластичністю і легко формується. Фактура поверхні з таким покриттям – гладка і блискуча.

Матовий грубозернистий поліестер:

Поліефірне покриття товщиною 35 мікрон з матовою поверхнею. Йому властива висока стійкість до механічних пошкоджень поверхні, також зберігає свої властивості і колір протягом десятиліть в будь-яких кліматичних умовах. Фактура поверхні з таким покриттям має приємний бархатистий вигляд і більш глибокий колір.

Двостороннє полімерне покриття

Це покриття ідентичне глянцевому поліестру, в якому захисний полімерний шар фарби наноситься з обох сторін сталевого листа однакового кольору і однакової товщини. Таким чином метал з обох сторін пофарбований в кольорі, що надає профнастилу естетичного вигляду з обох сторін, що є важливим при будівництві огорож і огорожних конструкцій.

Оцинковка

Процес цинкування (покриття сталі цинком) є обов’язковим при виробництві профнастилу . Це покриття необхідне для захисту металу від корозії. Основною характеристикою цинкового покриття є кількість цинку (в гр.) на квадратний метр. Через відсутність кольорового покриття, вартість такого профнастилу значно зменшується, що є важливо при його використанні на великих площах, де зовнішній вигляд (кольорове покриття) не є обов’язковим.

Алюцинк

Алюцинк – це сплав алюмінію і цинку, який забезпечує надійний захист стального листа від корозії . Алюміній славиться своїми антикорозійними якостями , а цинк забезпечує захист зрізів стального листа. Алюцинк складається з алюмінію, цинку, кремнію. Кремній необхідний для забезпечення правильної реакції між стальним листом і сплавом. Поверхня покрита сплавом алюцинку має привабливий зовнішній вигляд , вона гладка і срібляста. Стальні листи покриті алюцинком відмінно тримають фактуру поверхні незалежно від форми листа (рельєфна чи гладка). Покриття алюцинк витримує температуру до 315 ºС.

Багата кольорова гамма і вибір профілів нададуть Вам можливість використовувати наш профнастил за широким призначенням.

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40