Консультації та замовлення продукції:
Eurobud >> Профнастил >> Комплектуючі

Комплектуючі

Елементи даху

1. Скат — поверхня даху, що розташована під нахилом, безпосередньо на яку монтується покрівельний матеріал.

2. Коньок — верхнє горизонтальне ребро даху, яке утворюється внаслідок пересікання двох покрівельних скатів. Для додаткового захисту від опадів і естетичного вигляду тут встановлюється коньковий елемент.

3. Фронтон— бокова частина покрівельного ската. В цьому місці покрівля підлягає значним вітровим навантаженням. Для захисту країв покрівельного материалу від вітру і підпокрівельного простору від вологи на фронтах кріпятся вітрові планки.

4. Карниз — нижня частина покрівлі, що розташована над спорудою. Служить захистом поверхні стіни від дощової води. При цьому покрівельний матеріал в цих місцях сам потребує додаткового захисту від негоди. З цією метою тут встановлюється надринвова (карнизна) планка.

5. Жолоб — внутрішній кут (впадина), що утворюється перетином двох покрівельних скатів. Одне з самих вразливих місць скатної покрівлі. Потребує підвищеної уваги при монтажі: установки додаткової гідроізоляції і додаткових комплектуючих елементів – жолобів.

6. Сніговий бар’єр — конструкція, що встановлюється на скатах покрівлі і запобігає лавиноподібному сходженню снігу з даху. Бувають різні типи снігозатримувань, наприклад з металічного профілю чи короноподібні. Снігобар’єри – це обов’язковий елемент, що встановлюється на дах покритий металочерепицею чи профнастилом.

7. Пристінна планка — ділянка покрівлі, на якій вона примикає до з стіни чи труби. Так як і жолоб пристінна планка потребує встановлення додаткової гідроізоляції відповідних комплектуючих елементів - пристінних.

 

Перелік аксесуарів для покрівлі нашого виробництва

 

1. коньок кутовий - верхнє ребро даху, застосовується для дахів з профнастилу і запобігає попаданню вологи між листи покрівельного матеріалу.

 

 

 

 

 2. вітрова верхня планка – захищає покрівлю від інтенсивних поривів вітру і запобігає зриванню листів покрівельного матеріалу.

 

 

 

 


3. вітрова нижня планка
– декоративна планка, яка кріпиться під верхньою вітровою планкою і надає покрівлі завершеного вигляду.

 

 

 

 
 4. надринвова планка – кріпиться на карнизі під покрівельний матеріал і служить для потрапляння конденсату в ринву.

 

 

 

 

 5. підринвова планка - декоративна планка, яка кріпиться під надринвовою планкою і надає даху естетичного завершеного вигляду.

 

 

 

 

 

6. пристінна планка – застосовується у випадку примикання дахового ската до стіни.

 

 

 

 

 

 

7. жолоб великий і жолоб малий – кріпиться на лінії перетину двох скатів, які утворюють внутрішній кут нахилу. Застосовується для естетичного і надійного оформлення стику двох скатів.

 

 

 

 

 


8. снігозатримувач
– даховий елемент, який служить для поступового сходження снігу з даху. Такого типу снігозатримувач (короноподібний) кріпиться на металочерепицю.

 

 

 

 

 

9. ущільнювач конька - при монтажі покрівлі ущільнювальні стрічки використовують під коньком і на стиках у дахів шатрової форми.

 

 

 

 

10. фарба в балонах (400 мл) якщо під час монтажу полімерний шар покриття металочерепиці або профнастилу був пошкоджений, то подряпини легко зафарбувати фарбою такого ж кольору.

 

 

 

 

11. гідробар’єр Strotex – пропускна мікроперферована гідроізоляційна підпокрівельна плівка. Це трьохшаровий матеріал, на якій є плетена армувальна сітка із поліпропіленових волокон, яка з обох сторін ламінована поліетиленовою плівкою. Армувальна сітка забезпечує високу міцність плівки, а двостороннє ламінування створює дуже хороші ізоляційні характеристики.

 

12. Мембрана Strotex1300 – це супердифузійний трьохшаровий , поліпропіленовий матеріал, який складається з двох зовнішніх шарів, що забезпечують міцність та стійкість до ультрафіолету, а також внутрішнього функціонального шару, який забезпечує гідроізоляційну та паропропускну функцію.

 

 

 

13. самонарізи Koelner (250шт.) використовуються для монтажу покрівельних матеріалів, покриті спеціальною фарбою, яка не лише надає естетичного вигляду, але і захищає головку самонаріза від корозії. Дана фарба має хороший зовнішній вигляд, тривалий термін служби і захищена від розтріскування і відколупування. Для герметичності покрівельного фарбованого самонаріза в його шайбу встановлена гумова прокладка, яка досить тривалий час втримує форму, не розтріскується при перепадах температур і значно краще прилягає , навіть якщо самонаріз був вкручений під кутом. До того ж гумова прокладка пом’якшує тиск і навантаження на покрівельний матеріал.

Контакти
Центральний офіс:
м.Червоноград,
вул. Промислова, 29
(03249) 4-29-41, (03249) 4-76-70
Замовлення пінопласту:
(067) 673 32 41, (067) 560 60 50
Замовлення покрівлі:
(067) 674 32 60, (067) 560 60 40