укр

Усім нам відомо, що правильна теплоізоляція будинку приносить ряд значних переваг – починаючи від позитивного впливу на навколишнє середовище і закінчуючи меншими сумами за опалення в платіжних квитанціях.

Також варто звернути увагу на ще один важливий аспект належної теплоізоляції будівлі – його роль з точки зору здоров’я мешканців будинку. Адже завдяки якісній ізоляції, взимку домівка завжди буде теплою, а влітку стіни зберігатимуть прохолоду. Однак, це набагато більше, ніж просто гарантія теплового комфорту. Через утеплення зовнішніх стін температура стін всередині будівлі майже не відрізнятиметься від температури повітря в приміщенні. А значить ми не матимемо справу з несприятливим явищем підвищеної конвекції, яке призводить до утворення в повітрі течій, наслідком яких є, наприклад, велика кількість пилу.

За підрахунками, найбільше, близько 40% тепла, виходить через стіни. Ось чому ми повинні приділяти особливу увагу утепленню фасаду будинку, обираючи якісний ізоляційний матеріал. Для цього ідеально підійдуть пінополістирольні плити EUROBUD, виготовлені в Україні за найвищими європейськими стандартами.

Підвищена вологість, або навпаки надто сухе повітря в будинку?

Ще одним не менш важливим чинником є вологість повітря в домі. Занадто інтенсивне нагрівання призводить до помітного зниження вологості повітря в будинку. А це несприятливе явище, може спричинити такі недуги, як головний біль, кашель, сухість очей і навіть проблеми з концентрацією уваги. З іншого боку – занадто вологе повітря призводить до швидкого зростання цвілі і грибків, які також дуже негативно впливають на наші дихальні шляхи. Ось чому так важливо, щоб вологість повітря всередині будинку була завжди на належному рівні. Але ж як цього можна досягти? Відповідь проста – подбайте про якісну теплоізоляцію! Коли занадто холодно, відносна вологість повітря збільшується, створюючи ідеальні умови для росту цвілі і грибка. Для того, щоб підвищити температуру всередині будівлі, слід вибрати належну ізоляцію зовнішніх стін. Завдяки цьому рішенню не буде необхідним інтенсивне нагрівання для підтримання комфортної температури, оскільки за межі будівлі буде виходити менше тепла.

Дихайте здорово!

Забруднення повітря – одна з найважливіших проблем сучасного світу. Це не тільки надзвичайно несприятливо для природного середовища, але і призводить до появи багатьох серйозних захворювань серед людей. За підрахунками Європейського агентства з охорони навколишнього середовища, щороку в Європі через забруднення повітря помирає кілька сотень тисяч людей. З цієї причини теж важливо використовувати сертифіковану теплоізоляцію, щоб забезпечити якість повітря в наших будинках.

Окрім того, згідно з досліджень проведених у сусідній Польщі, джерелом смогу в 52% є так звані малі викиди, тобто переважно від місцевих котелень та домогосподарств. А це свідчить про масштаби проблеми використання старих печей, непридатного палива для опалення та відсутності ефективної теплоізоляції.

Ми можемо без вагань запевнити, що утепливши правильно та якісно будинок, ви робите послугу не лише для себе та свого гаманця, а й для навколишнього середовища.

 

 

калькулятор