укр

В умовах дефіциту паливно-енергетичних ресурсів і щорічного їх подорожчання, для пересічного споживача гостро постає питання їх раціонального споживання під час експлуатації будинку. Якісна теплоізоляція будівлі дозволяє суттєво зменшити  теплові втрати та, відповідно, в майбутньому економити кошти на опаленні. Для того, щоб будинок був комфортним та енергозберігаючим необхідно перш за все належним чином захистити його від втрат тепла.

Стіни та покрівля – це основні джерела “втечі” тепла в будинку. Утепливши стіни та дах пінополістирольними плитами Eurobud ви зможете зменшити втрати тепла в будинку до 60% і відповідно значно економити на комунальних послугах.

dyzajn bez nazvy 7

Втрати тепла у загальному тепловому балансі будинку:

  • 25% – 30% через стіни та кути,
  • 30-35%   через дах,
  • 10% – 15%  через вікна та двері,
  • 5% – 8% через підвали та фундаменти
  • інші втрати тепла спричиняють, наприклад, димоходи та вентиляція, тут втрати можуть становити до 12%.

Неправильно виконані будівельні роботи на етапі зведення будівельної конструкції та неякісна теплоізоляція будівлі призводять до зниження теплової функціональності. Втрати тепла можна мінімізувати, серед іншого, теплоізоляцією виготовленою з високоякісного полістиролу ТМ EUROBUD. Хороша теплоізоляція з полістиролу зменшить втрати тепла, герметизує вікна та двері, а згодом зменшить високі витрати на опалення.

Важливо пам’ятати, що для ефективної теплоізоляції фасадів рекомендуємо застосовувати пінопласт густиною 12,5-18 кг/м³ (EPS 60 – EPS 100), товщиною 15-25 см, а для утеплення даху пінопласт густиною 15-35 кг/м³ (EPS 80 – EPS 250) товщиною 20-35 см в залежності від навантаження.

калькулятор