укр

Пінополістирол — легкий матеріал, що утворюється шляхом спінення полістиролу та складається з атомів водню і вуглецю. У побуті на означення пінополістиролу часто використовують слово пінопласт.

Вже більше ніж 50 років використання пінополістиролу допомагає нам зберегти свіжість і якість продуктів харчування, цілісність побутової техніки, комфорт та затишок нашої оселі. Також, пінопласт широко застосовують в таких областях як машинобудування, дорожнє будівництво, фармацевтика, медицина. 

Спінений полістирол (EPS) – екологічно чистий, нетоксичний ізоляційний матеріал.

В будівельній сфері застосовується пінополістирол з позначкою Г1 – матеріали з низькою горючістю, самозатухаючі. До пінополісторольної гранули додають антипірен, який і  забезпечує безпеку та негорючість матеріалу при застосуванні. 

Одною з основних переваг пінополістирольних плит є стійкість до вологи. Полістирол не розчинний у воді, не набухає і не вбирає воду. Він також стійкий до водних розчинів солі, кислот та основ. Вбудований у зовнішню стіну, він не вбирає вологу, що важливо для створення хорошого мікроклімату всередині приміщення та здоров’я його користувачів. 

Вибір полістиролу для теплоізоляції будівлі – це інвестиція в ваше комфотне життя, тому завжди обирайте якісні марки, параметри та характеристики яких передбачені проектом.

калькулятор