укр

Компанія Євробуд є одним із лідерів у галузі виробництва пінопласту, металочерепиці та профнастилу в Україні.

Як виробник пінопласту на ринку України компанія почала свою діяльність ще у 2004 році.

Результат плідної роботи, професійної компетенції та бездоганної ділової репутації компанії «Євробуд» – довіра партнерів з світовим ім’ям. Ми виробляємо пінопласт не лише під власною торговою маркою Eurobud, а й під брендом BauGut – для мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», а також Ceresit – для всесвітньо відомого виробника будматеріалів.

За 16 років результативної праці на вітчизняному ринку пінопласту нашою продукцією утеплено десятки тисяч домівок на всій території країни, а це – 40 млн м2.

Ми постійно розвиваємося, розширюємося і оновлюємося.

У 2008 році наступним кроком у розвитку компанії «Євробуд» стало відкриття нового напрямку діяльності – виробництва металочерепиці та профнастилу.

На сьогодні в Україні вже більше 2 млн м2 дахів, фасадів, парканів та огорож виготовлено з продукції Євробуд

Ми виробляємо нашу продукцію виключно за європейськими нормами. Наша команда щодня невпинно працює над покращенням якості існуючих продуктів та розробкою нових із унікальними властивостями, щоб Ви могли обрати те, що підходить саме Вам.

А професійний персонал і налагоджена логістика компанії гарантують швидку і якісну доставку будь-якого замовлення.

Основна мета компанії «Євробуд» – це запорука Вашого комфорту. Ми прагнемо, щоб кожен мав змогу створити теплий, енергоефективний та довговічний будинок своєї мрії!

Наші цінності

Понад усе в нашій роботі ми цінуємо професійний підхід та якість.

Саме тому, головний принцип команди Євробуд –дотримання європейських стандартів якості на всіх етапах виробництва продукції.

Ми постійно прогресуємо. Оновлюємо наші виробничі лінії, відбираємо виключно якісну
іноземну сировину, прискіпливо контролюємо продукт на усіх стадіях виробництва.

Ми обираємо краще для кращих!

Чому ми

Наші переваги

Якість
Завдяки новому сучасному обладнанню, прямим поставкам іноземної сировини та системі контролю ми можемо гарантувати досконалу якість кожного нашого продукту
Надійність
Ми надаємо повний пакет документів на нашу продукцію, а гарантійний термін підтверджено офіційними лабораторними випробуваннями
Довговічність
Євробуд – єдиний виробник пінополістиролу в Україні, що підтвердив термін ефективної експлуатації пінопласту без втрати первинних властивостей не менше 50 років
Екологічність
Продукція компанії «Євробуд» пройшла незалежну експертну оцінку дотримання вимог екологічних стандартів на усіх етапах життєвого циклу: від сировини до готового товару, та підтверджена українським знаком екологічного маркування «Зелений журавлик»
Індивідуальний підхід
Наші кваліфіковані менеджери завжди готові порадити та допомогти з вибором найкращого варіанту саме для вас
Відкритість
Ми створюємо чесні та прозорі умови для довгострокової та плідної співпраці з нашими партнерами. Гарантуємо завжди вигідне формування вартості товару та вчасну доставку
хто ми

Революційний підхід до утеплення вашого дому

Наша команда щодня невпинно працює над покращенням якості існуючих продуктів та розробкою нових із унікальними властивостями, щоб Ви могли обрати те, що підходить саме Вам.
16 років досвіду на ринку України
40 млн м2 домівок утеплено нашим пінопластом
2 млн м2 покрівлі та огорож виготовлено з нашої металочерепиці та профнастилу
150+ тис задоволених клієнтів
1000+ дилерських точок
калькулятор