укр
eurobudkrop  scaled
eurobudkrop  scaled
eurobudkrop  scaled
eurobudkrop 0312 1
eurobudkrop  scaled

Компанія Eurobud є одним із лідерів у галузі виробництва пінопласту, металочерепиці та профнастилу в Україні.

Як виробник пінопласту на ринку України компанія почала свою діяльність ще у 2004 році. Сьогодні виробничі потужності компанії Eurobud з виробництва пінопласту розміщені у м. Калуш та м. Кропивницький. На обох заводах ми використовуємо сучасне високотехнологічне обладнання кращих європейських виробників, що дозволяє нам повністю контролювати продукт на всіх етапах виробництва.

Результатом плідної роботи, професійної компетенції та бездоганної ділової репутації компанії Eurobud є довіра партнерів зі світовим ім’ям. Ми виробляємо пінопласт не лише під власною торговою маркою Eurobud, а й під брендом BauGut – для мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр».

За 19 років результативної праці на вітчизняному ринку пінопласту нашою продукцією утеплено десятки тисяч домівок на всій території країни, а це понад 40 млн м².

Ми постійно розвиваємося, розширюємося та оновлюємося, тому у 2008 році наступним кроком у розвитку компанії Eurobud стало відкриття нового напрямку діяльності – виробництва металочерепиці та профнастилу.

На сьогодні в Україні вже більше 2+ млн м² дахів, фасадів, парканів та огорож виготовлено з продукції компанії Eurobud.

photo
eurobudkrop  scaled

Логістичні та виробничі потужності компанії Eurobud дозволяють охоплювати нам всю Україну.

Основна мета компанії Eurobud – це запорука Вашого комфорту. Ми прагнемо, щоб кожен мав змогу створити теплий, енергоефективний та довговічний будинок своєї мрії!

Eurobud – це український виробник, який пропонує європейську якість за доступною ціною!

Наші цінності

Понад усе в нашій роботі ми цінуємо професійний підхід та якість.

Саме тому, головний принцип команди Eurobud – дотримання європейських стандартів якості на всіх етапах виробництва продукції.

Ми постійно прогресуємо. Оновлюємо наші виробничі лінії, відбираємо виключно якісну
іноземну сировину, прискіпливо контролюємо продукт на усіх стадіях виробництва.

Досвід та передові технології – це основа якості нашої продукції.
Обирайте якість – обирайте Eurobud!

Чому ми?

Наші переваги

eurobudkrop  scaled
Якість
Наша компанія досягає виняткової якості завдяки високому контролю кожного етапу виробництва та використанню передового обладнання європейських виробників. За 19 років роботи та аналізу всіх ключових аспектів виробництва якісного пінополістиролу, ми чітко розуміємо, що саме якість обладнання впливає на постійний контроль пропорцій сировини, що надає пінопласту відповідних фізико-механічних властивостей. Обираючи нас ви отримуєте європейську якість за доступною ціною!
eurobudkrop
Надійність
Продукція компанії Eurobud сертифікована та виготовляється згідно з чинними стандартами. Ми надаємо повний пакет документів на нашу продукцію, а гарантійний термін підтверджено офіційними лабораторними випробуваннями. Eurobud є одним з небагатьох виробників, якість продукції якого гарантована незалежними та офіційними державними структурами.
eurobudkrop 0312 2
Довговічність
Теплоізоляція нашим пінопластом - довговічне рішення для вашого будинку. Eurobud – один з небагатьох виробників пінополістиролу в Україні, який підтвердив термін ефективної експлуатації пінопласту без втрати первинних властивостей не менше 50 років!
vidkrytist
Відкритість
Ми створюємо чесні та прозорі умови для довготривалої співпраці, і як результат отримуємо довіру від клієнтів та партнерів з світовим ім’ям. Ми цінуємо кожного партнера та створюємо взаємовигідні умови співпраці, спрямовані на успіх кожної сторони.
qiality image
Екологічність
Виробництво на заводах Eurobud екологічно чисте та практично безвідходне. Пінопласт нашого виробництва пройшов незалежну експертну оцінку на усіх етапах життєвого циклу продукту: від сировини до готового товару, та підтверджений українським знаком екологічного маркування - “Зелений журавлик”, який визнаний на міжнародному рівні.
eurobudkrop 0004 1
Власний автопарк
Основна наша мета — зробити так, щоб продукція потрапила до замовника швидко, надійно та неушкоджено. У цьому нам допомагає наявність великого власного автопарку - в розпорядженні компанії Eurobud більше 25 вантажних автомобілів. Завдяки налагодженій логістиці ми гарантуємо швидку та своєчасну доставку кожного вашого замовлення у будь-яку з областей України!
indyvidualnyj pidhid
Експертність
Eurobud - це 19 років досвіду та експертності у виробництві пінопласту, металочерепиці та профнастилу. Головна цінність для нас - задоволені споживачі, тому наша команда експертів завжди готова надати вам консультації щодо продуктів та їх технічних аспектів.
хто ми?

Експертність, досвід та передові технології

Наша команда щодня невпинно працює над покращенням якості існуючих продуктів та розробкою нових із унікальними властивостями, щоб Ви могли обрати те, що підходить саме Вам.
19 років досвіду на ринку України
40 млн м² домівок утеплено нашим пінопластом
2 млн м² покрівлі та огорож виготовлено з нашої металочерепиці та профнастилу
150+ тис задоволених клієнтів
1000+ дилерських точок
калькулятор