укр
eurobudkrop  scaled
eurobudkrop  scaled
eurobudkrop  scaled
eurobudkrop  scaled
eurobudkrop  scaled

Компанія «Євробуд» є одним із лідерів у галузі виробництва пінопласту, металочерепиці та профнастилу в Україні.

Як виробник пінопласту на ринку України компанія почала свою діяльність ще у 2004 році. Сьогодні пінопласт компанії «Євробуд» виготовляється на двох сучасних заводах: у м. Калуш та м. Кропивницький.

Результатом плідної роботи, професійної компетенції та бездоганної ділової репутації компанії «Євробуд» є довіра партнерів з світовим ім’ям. Ми виробляємо пінопласт не лише під власною торговою маркою Eurobud, а й під брендом BauGut – для мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», а також Ceresit – для всесвітньо відомого виробника будматеріалів.

За 18 років результативної праці на вітчизняному ринку пінопласту нашою продукцією утеплено десятки тисяч домівок на всій території країни, а це – 40 млн м².

Ми постійно розвиваємося, розширюємося і оновлюємося.

У 2008 році наступним кроком у розвитку компанії «Євробуд» стало відкриття нового напрямку діяльності – виробництва металочерепиці та профнастилу.

На сьогодні в Україні вже більше 2 млн м² дахів, фасадів, парканів та огорож виготовлено з продукції компанії «Євробуд».

photo
eurobudkrop  scaled
photo

Ми виробляємо нашу продукцію виключно за європейськими нормами. Наша команда щодня невпинно працює над покращенням якості існуючих продуктів та розробкою нових із унікальними властивостями, щоб Ви могли обрати те, що підходить саме Вам.

А професійний персонал і налагоджена логістика компанії гарантують швидку і якісну доставку будь-якого замовлення.

Логістичні та виробничі потужності компанії «Євробуд» дозволяють охоплювати нам всю Україну.

Основна мета компанії «Євробуд» – це запорука Вашого комфорту. Ми прагнемо, щоб кожен мав змогу створити теплий, енергоефективний та довговічний будинок своєї мрії!

Наші цінності

Понад усе в нашій роботі ми цінуємо професійний підхід та якість.

Саме тому, головний принцип команди «Євробуд» – дотримання європейських стандартів якості на всіх етапах виробництва продукції.

Ми постійно прогресуємо. Оновлюємо наші виробничі лінії, відбираємо виключно якісну
іноземну сировину, прискіпливо контролюємо продукт на усіх стадіях виробництва.

Досвід та передові технології – це основа якості нашої продукції.
Обирайте якість – обирайте Eurobud!

Чому ми?

Наші переваги

eurobudkrop  scaled e
Якість
Завдяки сучасному автоматизованому європейському обладнанню останньої генерації та системі контролю на кожному етапі виробництва, ми можемо гарантувати досконалу якість кожного нашого продукту. Обираючи нас ви отримуєте європейську якість за доступною ціною.
eurobudkrop  scaled
Надійність
Ми надаємо повний пакет документів на нашу продукцію, а гарантійний термін підтверджено офіційними лабораторними випробуваннями. «Євробуд» є одним з небагатьох виробників, якість продукції якого гарантована незалежними та офіційними державними структурами.
eurobudkrop
Довговічність
«Євробуд» – єдиний виробник пінополістиролу в Україні, що підтвердив термін ефективної експлуатації пінопласту без втрати первинних властивостей не менше 50 років.
qiality image
Екологічність
Виробництво на заводах «Євробуд» екологічно чисте та практично безвідходне. Продукція компанії «Євробуд» пройшла незалежну експертну оцінку дотримання вимог екологічних стандартів на усіх етапах життєвого циклу продукту: від сировини до готового товару, та підтверджена українським знаком екологічного маркування «Зелений журавлик».
indyvidualnyj pidhid
Експертність
«Євробуд» - це 18 років досвіду та експертності у виробництві пінопласту, металочерепиці та профнастилу. Головна цінність для нас - задоволені споживачі, тому наші кваліфіковані менеджери завжди готові порадити та допомогти з вибором найкращого варіанту для вас.
vidkrytist
Відкритість
Ми створюємо чесні та прозорі умови для довгострокової та плідної співпраці з нашими партнерами. Гарантуємо завжди вигідне формування вартості товару та вчасну доставку.
хто ми?

Революційний підхід до утеплення вашого дому

Наша команда щодня невпинно працює над покращенням якості існуючих продуктів та розробкою нових із унікальними властивостями, щоб Ви могли обрати те, що підходить саме Вам.
18 років досвіду на ринку України
40 млн м² домівок утеплено нашим пінопластом
2 млн м² покрівлі та огорож виготовлено з нашої металочерепиці та профнастилу
150+ тис задоволених клієнтів
1000+ дилерських точок
калькулятор