укр

Теплові мости – це місця у зовнішніх перегородках, через які втікає тепло зсередини будинку. Теплові мости в будинках можуть впливати на кількість енергії, потрібної для обігріву та охолодження корисного простору, спричиняти конденсацію (вологу) в оболонці будівлі і призводити до дискомфорту. 

Однією з причин формування теплових мостів є помилки на стадії проектування або помилки при виконанні будівельних робіт. У недбало утепленому будинку теплові мости будуть накопичувати конденсовану водяну пару, що сприяє зростанню грибків і цвілі на стінах. Всі з’єднання балконних плит зі стелею, вінками, перекриттями, віконними косяками та стінами підвалу піддаються постійним тепловтратам, тому при утепленні будівлі полістиролом слід звернути на них особливу увагу.

Тепловий міст на балконі. У енергоефективних та пасивних будинках дизайнери навіть відмовляються від балконів, знаючи, що втрата тепла в цих місцях неминуча. Однак коли ми вирішимо проектувати будинок з балконом, місця надмірної тепловіддачі слід ретельно ізолювати. 

Тепло витікає найшвидше також за допомогою залізобетонних стельових балок. Тому в багатошарових стінах ізоляцію слід прокладати навколо ободів і несучих стін, використовуючи полістирол з найкращими технічними параметрами.

Проблемою утворення теплових мостів є також утворення перегородок. Залізобетонні балки з перекриттями, розташовані над віконними та дверними отворами, зазвичай виготовляються з неповноцінних матеріалів з високим коефіцієнтом теплопровідності, тому важливо, щоб вони були належним чином утеплені полістиролом.

Тепловий міст у підвалі. Усі підвали, навіть ті, що не обігріваються, потребують утеплення полістиролу, оскільки це зменшить витрати на опалення для решти будинку. 

Вжиті профілактичні дії з утеплення теплових мостів дозволяють в майбутньому зменшити витрати на опалення до 20%. Саме тому, зверніть належну увагу на ізоляцію таких місць, щоб насолоджуватися теплим і сухим будинком протягом багатьох років.

калькулятор