укр

Перш ніж купувати полістирол, ми часто відвідуємо різні веб-сайти будівельної галузі та численні інтернет-форуми, шукаючи інформацію про нього. Проте, після більш глибокого аналізу виникає питання, як вибрати з чималої кількості пропозицій найкращого?! Що слід враховувати при покупці полістиролу? Чи важлива його якість, виробник, ціна? Спробуємо сьогодні знайти відповідь на ці та інші питання.

Обираючи пінополістирол, перш за все, зверніть увагу на:

  • сертифікацію, маркування і вагу пінополістирольних плит;
  • коефіцієнт теплопровідності (λ);
  • якість полістиролу (наприклад, рівність плит);
  • рекомендації щодо призначення використання марок полістиролу;
  • репутацію виробника;
  • ціну полістиролу.

Виробник полістиролу повинен надати декларації відповідності та гігієнічні сертифікати на свою продукцію. 

Перш ніж купувати полістирол, варто зважити упаковку пінопласту, щоб переконатися, що ми отримаємо потрібний продукт відповідної густини. Вага полістиролу важливий показник і безпосередньо впливає на ізоляцію та міцність виробу. Чим вища густина полістиролу, тим він важчий, що підтверджує його високі технічні параметри. Якщо полістирол легший, ніж заявляє виробник на маркованій упаковці, це може означати занижену кількість сировини та знижену якість теплоізоляційного матеріалу. 

Інформація про густину полістиролу не вимагається регламентами і не є стандартною на упаковці. Однак саме цей показник визначає якість продукту. Eurobud розміщує густину на упаковках, аби гарантувати своєму споживачеві, що він купує якісний, безпечний і довговічний полістирол. Додаткове маркування не тільки полегшує вибір правильного пінополістиролу, але й надає кожному можливість перевірити, чи відповідає продукт заявленим параметрам. 

Важливим критерієм при виборі пінополістирольних плит є коефіцієнт теплопровідності, заявлений виробником (λD). Чим менший коефіцієнт, тим кращий і «тепліший» полістирол! Євробуд рекомендує використовувати для утеплення стін полістирол з лямбда не більше 0,040 Вт/мК. 

Для термоізоляції фасадів настирно рекомендуємо використовувати пінопласт густиною 12,5-18 кг/м3 (EPS 60 – EPS 100), товщиною 15-25см. 

Для термоізоляції підлог на ґрунті, фундаментів, цоколів, плоских та скатних дахів слід обирати пінопласт густиною 15-35 кг/м3 (EPS 80 – EPS 250), товщиною 15-35см.

Якість полістиролу є визначальним фактором . Оцінюючи якість полістиролу, ви повинні мати основну інформацію про процес виробництва. Завдяки новому сучасному обладнанню, прямим поставкам іноземної сировини та системі контролю Eurobud гарантує досконалу якість кожного нашого продукту.

Вибір правильної марки полістиролу для конкретного застосування дуже важливий. 

Одним з основних чинників відкритості та чесності Eurobud є розміщення на кожній упаковці читабельної інформації про параметри виробу. Вони представлені у вигляді таблиці, в якій вказані основні властивості, такі як мінімальна густина виробу в кг/м³, міцність при стиску (CS), границя міцності при згині (BS), рівень міцності при розтягу (TR) та оголошений коефіцієнт теплопровідності позначений символом λD. 

Часто, головним критерієм при виборі ізоляційних матеріалів залишається ціна виробу. Проте, в більшості випадків матеріали для утеплення з низькою вартістю не відповідають показникам, зазначеним на упаковці. Відповідно, в майбутньому ви не отримаєте бажаного результату енергозбереження та економії коштів.

Компанія «Євробуд», як один з лідерів виробництва пінополістиролу в Україні, дорожить своєю репутацією, вкладає кошти у розвиток виробничих ліній та закупку іноземної сировини, що в майбутньому гарантує кінцеву продукцію найвищої якості.

калькулятор