укр

Наша компанія взяла участь в якості партнера на Recovery Construction Forum!

11 квітня у м. Київ відбулась масштабна подія, яка об’єднала представників влади з будівельними спільнотами для обговорення поточних викликів галузі та ефективної координації зусиль щодо відбудови України.

Recovery Construction Forum

Для нас це не лише честь, але й велика відповідальність брати участь у такому важливому заході. Ми прагнемо сприяти створенню підґрунтя для стійкого розвитку будівельної галузі, а також зробити свій внесок у процес відновлення і підтримки нашої країни.

Recovery Construction Forum об’єднав близько 2000 учасників: представників критичної інфраструктури України, міжнародні фінансові установи та фонди, будівельні та інжинірингові компанії, генеральних підрядників, девелоперів, представників галузевих асоціацій та бізнесу.


Спікерами виступили представники відомих будівельних галузей, представники влади та бізнесу, міжнародних фінансових установ тощо. Програма форуму була поділена на три блоки.

 

Перший блок був присвячений державній політиці відбудови України:

• Діалог з владою щодо пріоритетів відбудови та залученість інших країн світу

• Дискусійна панель “Державні програми підтримки та транспарентність відбудови України”

Серед спікерів у першому блоці були: Лев Парцхаладзе – президент КБУ, Ігор Гуда – засновник КРЕАТОР БУД, Тетяна Коротка – заступниця бізнес-омбудсмена, Олександр Новицький – голова ДІАМ України, Єгор Фаренюк – директор ДУ “Фонд енергоефективності” та інші.

 

Під час другого блоку обговорили підтримку громад – від сервісу до можливостей:

• Діалог щодо підтримки та співпраці з громадами

• Дискусійна панель “Відбудова громад: можливості, планування та інновації”

Серед спікерів у другому блоці були: Анатолій Кінах – президент УСПП, Павло Качур – голова Асоціації Укрцемент, Андрій Король – комерційний директор Caparol Україна, Павло Козирєв – голова Асоціації малих міст України та інші.

 

У рамках третього блоку зосередилися на питаннях запуску процесів відбудови – регулюванні та інноваціях:

• Дискусійна панель “Технічне регулювання та стандарти відбудови”

Серед спікерів у цьому блоці виступили: Геннадій Фаренюк – директор НДІБК, Світлана Рева – віцепрезидент ГС “Міждержавна гільдія інженерів-консультантів”, Світлана Берзіна – президент ВГО “Жива планета” та інші.

 

Eurobud завжди прагне бути на передових позиціях будівельних інновацій та прогресивних рішень. Ми впевнені, що спільні зусилля та обмін досвідом на Recovery Construction Forum допоможуть досягти спільних цілей та забезпечити стабільний розвиток галузі. Разом ми відновимо та побудуємо краще майбутнє!

калькулятор