укр
Чи чули ви чутки та міфи про пінопласт, які залишають вас у невизначеності? Ми знаємо, що багато з вас мають питання щодо цього матеріалу. Але не хвилюйтесь! Ми запускаємо нову рубрику, щоб розкрити правду та розібратися з усіма поширеними стереотипами – руйнуємо міфи про пінополістирол EPS разом!
Ми прагнемо розібратися з усіма непідтвердженими твердженнями та вигадками, що поширюються на будівельному ринку конкурентами. Ми робимо це тому, що усвідомлюємо, що сучасний пінопласт використовується у всій Європі як один з найбільш ефективних методів теплоізоляції.

МІФ №1: ПІНОПЛАСТ ЇДЯТЬ ГРИЗУНИ

mif №1 pinoplast yidyat gryzuny kopiya

 

Гризуни НЕ харчуються пінопластом. Цей міф став популярним через деякі випадки, коли гризуни, шукаючи їжу, могли залишити сліди подряпин на пінопластових поверхнях, але фактично вони не можуть харчуватися пінопластом.
Річ у тому, що пінопласт не містить жодних харчових елементів, які б задовольняли потреби гризунів у харчуванні. Гризуни шукають їжу, яка містить необхідні елементи для їхнього живлення, наприклад, білки, жири, вуглеводи та вітаміни. Пінопласт складається переважно з полістиролу, який не містить живильних речовин для живих організмів.
Гризуни є травоїдними тваринами, у системі їхнього травлення відсутні ферменти, які можуть розкласти полімерні з’єднання, з яких складається пінопласт.

Відповідно, пінополістирольні плити не є поживою для мишей та щурів. При правильному виборі пінопласту та якісно проведених ізоляційних роботах, дане питання ніколи вас не потурбує!

калькулятор