укр

Екологічність – це важливо!

Ділимось з вами новиною про те, що наша компанія вкотре пройшла екологічний аудит органу сертифікації та отримала оновлений сертифікат екологічного маркування “Зелений журавлик” на свою продукцію.

yevrobud pinoplast ekologichnyj

Eurobud – екологічно відповідальне підприємство. Знак екологічного маркування є добровільним, але щоб його отримати виробник має пройти безліч випробувань, документальну перевірку, докласти багато часу, зусиль та довести, що його продукція та процес виробництва відповідає екологічним вимогам. Для нас важливо, що виробництво на заводах Eurobud є екологічно чисте та практично безвідходне, а спінений полістирол EPS – екологічний та нетоксичний ізоляційний продукт, який не містить хімічних речових класифікованих як небезпечні для довкілля чи здоров’я людини.
При виробництві нашої продукції ми повністю дотримуємося екологічної політики. Усі залишки та обрізки пінопласту подрібнюються та повертаються назад у виробничий процес. Також ми забезпечуємо повторне використання всієї тари, яка приходить до нас разом з сировиною. Показники екологічної результативності нашого виробництва відповідають найкращим ресурсоефективним технологіям більш чистого виробництва і як результат, після проходження незалежної експертної оцінки на усіх етапах життєвого циклу продукту: від сировини до готового товару, наша продукція підтверджена українським знаком екологічного маркування – “Зелений журавлик”, який визнаний на міжнародному рівні.
Eurobud – екологічно відповідальне підприємство. Черговий раз доводимо, що теплоізоляція з пінополістиролем EPS повністю безпечна та екологічна на усіх етапах: від виробництва до монтажу!
калькулятор