укр

Компанія Євробуд представляє інноваційну новинку на ринку покрівельних матеріалів – модульну металочерепицю.

Це металочерепиця невеликого розміру, довжиною в дві хвилі. Що значно зменшує кількість відходів при монтажі та є вагомою перевагою над листовим варіантом черепиці.

Модульну металочерепицю також зручно використовувати для монтажу дахів із складною структурою: багатоскатний дах з мансардними вікнами, терасами, балконами, димоходами. Завдяки невеликим розмірам модулі металочерепиці можна універсально поєднувати з різними конструктивними елементами та вузлами даху.

Будова листів модульної металочерепиці багатошарове, воно складається з декількох компонентів: основа з високолегованої сталі з підвищеною стійкістю до корозії, ґрунтовка і зовнішнє полімерне покриття, яке захищає від механічних пошкоджень і додає естетичний зовнішній вигляд. На нижню частину покриття нанесена антикорозійна ґрунтовка, яка також захищає від руйнування металу під впливом вологи.

Модульна металочерепиця доступна в такій ж широкій колірній гамі та у двох видах покриття (глянцевий поліестер, матовий поліестер), як і звичайні листи металочерепиці.

Мала площа та вага окремого модуля дозволяє здійснювати монтаж навіть одній людині. Відповідно, відсутній ризик пошкодити матеріал при подачі на дах при поривах вітру завдяки малій парусності модулів.

Ще однією перевагою даного типу покрівельного матеріалу є зручність при транспортуванні. Для доставки матеріалу не потрібний великогабаритний, довгий транспорт.

Приємним плюсом є те, що готові модулі листів завжди є на складі, а це значно скорочує час на виконання замовлення.

eurobud
калькулятор