укр

Виробництво пінополістирольних плит – тривалий і поетапний процес:

Процес спінювання полістирольних гранул. В спеціальну ємність завантажується сировина і за допомогою парогенератора подається пара під тиском. Під час спінювання гранули збільшуються в розмірі від 20 до 50 разів. Цей процес контролюється, і триває в середньому 4 хвилини. Опісля, подача пари припиняється і спінений полістирол вивантажується з ємності.

Сушка спінених гранул. Після вспінювання в обов’язковому порядку відбувається сушка гранул від зайвої вологи. За допомогою гарячого повітря, яке подається знизу,, і постійного механічного струшування, досягають повного висушування спінених гранул.

Вилежування спінених гранул. Після сушки пінопласт поміщають у спеціальні бункери, які відповідають маркам і починається процес вилежування гранул. Час вилежування залежить від розміру гранул, а також температури приміщення і може тривати від 4 до 12 годин.

Формування блоку. У спеціальну блок-форму подаються вспінені гранули, які за допомогою високої температури та високого тиску протягом 6-12 хвилин приймають форму блоку. 

Порізка пінополістирольних блоків. Блок поміщається на спеціальний станок, де виконується нарізка пінопласту на плити різної товщини.

trk
trk
trk
trk
trk
trk
калькулятор