укр

Компанія Eurobud прийняла участь в енергетичному форумі “Незалежна теплоенергетика”, який відбувся 16.11 у м. Київ, де спільно з представниками Уряду та органами місцевого самоврядування, обговорили питання енергоефективності, термомодернізації в Україні та комплексних рішень для житлового та нежитлового фонду.

Учасників заходу привітали в.о. міністра Міністерства розвитку громад і територій України – Василь Лозинський, а також директор Фонду енергоефективності – Єгор Фаренюк.

eurobud nezalezhna teploenergetyka forum

Через повномасштабну війну Україну чекає найскладніший опалювальний сезон в історії. Враховуючи обмежений запас енергоресурсів, взимку, в оселях українців буде холодніше, а через постійні обстріли – енергетична інфраструктура знаходиться під загрозою. Тому питання термомодернізації будинків зараз є дуже актуальним.

eurobud energodim
Програма “Енергодім” Eurobud

Незважаючи на військові дії, програма “Енергодім” від Фонду енергоефективності продовжуватиме працювати та забезпечувати енергомодернізацію багатоповерхових будинків. За цією програмою мешканці багатоквартирних будинків модернізувавши свій будинок, зокрема утепливши його, можуть повернути до 70% витрачених коштів за роботи, матеріали та обладнання. Детальніше про програму: energodim.org

Важливо, що не всі теплоізоляційні матеріали відповідають вимогам цієї програми. Eurobud надає всі сертифікати відповідності та відповідає вимогам для застосування в програмі “Енергодім” від Фонду енергоефективності. Подбайте про енергоефективність вашого будинку, утепливши його пінополістирольними плитами Eurobud за програмою “Енергодім”!

Також під час форуму Єгор Фаренюк анонсував запуск нової програми від Фонду енергоефективності – “ВідновиДІМ”за цією програмою ОСББ, будинки яких були пошкоджені внаслідок військових дій, зможуть легко отримати грант на відновлення свого будинку з безповоротною допомогою у розмірі 100%. Зокрема кошти будуть виділятися на такі роботи, як заміна або ремонт вікон, зовнішніх дверей, фасадів, ремонт дахів та інших робіт, необхідних для забезпечення функціонування пошкоджених будинків.

калькулятор