укр

Ми з радістю хочемо поділитися з вами історією нашого клієнта, який працює виключно з пінопластом нашого виробництва у своїй діяльності. ТОВ «ПЕНОПАК» – виробництво, яке розташоване у м. Кам’янське, Дніпропетровська обл., і виготовляє упаковки та вироби будь–якої складності та конфігурації під індивідуальні розміри з пінопласту.

Основна перевага «ПЕНОПАК», окрім якісного пінопласту, – це дотримання усіх вимог індивідуального замовлення з неймовірною точністю – до 1 мм. Наш клієнт робить акцент на індивідуальному підході до кожного замовлення. Він розуміє, що кожен проект має свої вимоги та особливості, тому його команда працює над кожним замовленням з увагою до деталей, забезпечуючи відмінну якість та задоволення клієнтів.

Демонструємо декілька прикладів робіт ТОВ «ПЕНОПАК» з використанням пінопласту ТМ Eurobud:

  • Теплоізоляція для труб: звичайна і фольгована, діаметр від 16мм до 800мм, товщина стінки від 20мм, з замком для зручного монтажу. Використовують для ізоляції газопроводу, водопроводу, каналізаційних туб та пульпопроводу. Не пропускає вологу, зменшує тепловтрати, збільшує термін експлуатації та знижує рівень шуму в приміщенні.

teploizolyacziya dlya trub

  • Термоконтейнер. Дозволяє зберігати та транспортувати продукти, предмети, фармацевтичні вироби будь-якої ваги, габаритів, консистенції і крихкості з підтриманням стабільної температури в середині боксу.
termokontejner
termokontejner
  • Підкладка під теплу підлогу з пазами (25мм з кожної сторони). Розмір плити 1000мм *500мм, товщина 50мм.
pidkladka pid teplu pidlogu
pidkladka pid teplu pidlogu
  • Крила та фюзеляж. Для безпілотного літального апарату. Розробка та конструювання згідно розрахунків замовника.

kryla ta fyuzelyazh

  • Ложемент. Вкладиш для надійної фіксації виробу чи товару при транспортуванні.

lozhementy

  • Профілі та куточки. Різноманітних форм та довжини. Максимальний захист кутових з’єднань для побутової техніки, обладнання, чутливих приборів, меблів, вікон та дверей, скляних виробів, посуду та багато іншого.

profil ta kutochok

  • Декоративні елементи фасадної групи

 

Наш клієнт наголошує на тому, що один з ключових аспектів їхньої успішної роботи – це використання високоякісного пінопласту, який виробляється нашою компанією. Наш продукт відомий своєю надійністю, міцністю та довговічністю, що робить його ідеальним вибором для виготовлення упаковки та фігур з пінопласту.

 

Контактні дані ТОВ «ПЕНОПАК»: 067 320 06 66 Артур ; 096 480 83 99 Ольга.

калькулятор