укр
ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ЧИ НІ?🔥
Це, мабуть, найпоширеніший міф про пінопласт, який поширюється на ринку теплоізоляційних матеріалів конкурентами. Руйнуємо черговий міф про пінопласт разом!
Пінопласт дійсно має здатність горіти, але час його самостійного горіння не перевищує 4 сек, якщо немає додаткового джерела вогню. У сучасному спіненому пінополістиролі EPS містяться добавки антипіренів, які забезпечують його самозатухання та вогнестійкість.
Легенда про те, що пінопласт пожежонебезпечний має коріння ще з радянських часів, коли якість і технологія виробництва пінопласту суттєво відрізнялися від сучасних стандартів. Сьогоднішній пінопласт – це високоякісний самозатухаючий матеріал, який не поширює полум’я. Навпаки, він є найпоширенішим матеріалом для теплоізоляції в Європі, особливо у фасадних системах ETICS.
Важливо зазначити, що багато досліджень і випробувань вже довели вогневу безпеку пінополістиролу EPS. Цей матеріал класифікується за групою горючості як матеріал групи Г1 згідно ДСТУ 8829:2019 та як матеріал класу Е за класом реакції на вогонь згідно ДСТУ EN 13501-1.
Реакцію на вогонь пінополістиролу EPS найкраще оцінювати не як окремого виробу, а як цілої системи, так як це роблять у Європі. Пінополістирол EPS в фасадних системах ETICS демонструє відмінну поведінку, що підтверджено чисельними випробуваннями. Системи ETICS з полістиролом EPS згідно EN 13501-1 класифікуються не нижче класу реакції на вогонь – B-s1, d0, що підтверджує їх високий рівень пожежної безпеки. Системи такого класу практично не мають обмежень для застосування у Європі.

mif №2 pinoplast pozhezhonebezpechnyj goryt

Випробування пожежної безпеки спіненого полістиролу EPS Асоціації виробників полістиролу Литви: ETICS su EPS natūriniai degumo bandymai prisilaikant DIN4102-20 standarto reikalavimų – PPA (epsa.lt)
Час відкинути застарілі стереотипи про пінопласт. Пінополістирол EPS – це сучасний, ефективний та безпечний матеріал для будівництва!
калькулятор