укр

Завод “ПІНОПЛАСТ ЦЕНТР” в м. Кропивницький відкрито!

Чотири роки тому у Кіровоградській області розпочалася реалізація інвестпроєкту з будівництва заводу «Пінопласт Центр», що вироблятиме пінополістирол, інвестором якого виступила компанія «EUROBUD». Проект здійснювався, також, за активної участі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати. До урочистого запуску заводу доєдналися також представники міської ради та облдержадміністрації. Запевняють, що відкриття такого підприємства дасть поштовх розвитку міста та області.

«Нашою метою стало розширення географії продажів, забезпечення якісною продукцією жителів центральної частини України. Для зведення нового виробництва обрали м. Кропивницький. Готовою продукцією плануємо охопити зону у 400 км навколо заводу», – розповідає співзасновник ТОВ «Євробуд центр», інвестор будівництва Роман Волков.

Завод оснащений найсучаснішими технологіями: обладнання європейське, енергоефективне, завезене з Австрії та Польщі. Сьогодні на комбінаті працевлаштовано 40 осіб, а за умов виходу на повну потужність, планується створення 120 робочих місць.

Учасників відкриття привітали виконавчий директор державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest) Сергій Цівкач, голова обласної державної адміністрації Марія Чорна, голова обласної ради Сергій Шульга, заступник кропивницького міського голови Михайло Бєжан.

«Ваш завод – це саме те, що потребує наша сьогодні будівельна галузь. У вас є надійні споживачі вашої продукції, тому що по всій країні будуються школи, садочки. І в рамках енергоефективності ми дуже потребуємо вашої продукції. Я рада, що вона найякісніша буде вироблятись тут, у нас на Кіровоградщині. І я запевняю, що у вас тепер  є надійні партнери, не лише торгово-промислова палата, а й вся влада Кіровоградщини. За місяць підприємство зможе виробляти близько 150 тисяч м² продукції. А вже через рік власники планують додати ще одну лінію виробництва і розширитись. Зокрема збільшать і кількість робочих місць.» – голова ОДА Марія Чорна.

Після офіційного відкриття, всі учасники на власні очі побачили процес виготовлення, різання та пакування пінопласту, а на першій виготовленій плиті залишили свої побажання для компанії «EUROBUD».

«Виробництво запущено та завантажене зараз на 30% потужності. Сьогодні виготовляємо орієнтовно 60 тис. м.кв на місяць, потім вже ринок буде диктувати свій попит, розраховуємо збільшити потужність до 200 тис. м.кв. в місяць. З цього заводу продукцію будуть доставляти у радіусі 400 км. Зокрема, таких областей як: Миколаївська, Одеська, Херсонська, Запоріжська, Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Кіровоградська, Черкаська, Чернігівська та Сумська. Таким чином виробництво на Кіровоградщині разом із заводом-побратимом у Калуші охоплять всю Україну. Засновники EUROBUD запевнили не лише у високій якості товару, а й у його доступності.» – директор заводу Олег Хмуренко.

«Виробництво на заводі “EUROBUD” екологічно чисте та має мінімальну кількість відходів, в основному побутових, всі обрізки пінопласту передроблюються та повертаються назад у виробничий процес. За це продукція отримала знак екологічного маркування –  “Зеленого журавлика”. » – Роман Волков.

По завершенні вітальних слів, співзасновники компанії «EUROBUD» Роман та Павло Волкови разом із головою ОДА Марією Чорною натиснули на символічну пінопластову кнопку запуску виробництва.

Не обійшлося й без «екскурсії» заводом. Роман Волков розповів про потужності та етапи виробництва. За його словами тут встановлене нове, сучасне високотехнологічне обладнання кращих європейських виробників (Австрія, Польща), що прямопорційно позначається на якості виробництва пінопласту (в т.ч. EPS, гранульованого тощо).

Виробничі потужності зведено у промзоні м. Кропивницького. Збудовано виробничий цех, парову котельню, що працює на пелетах соняшника, склад, автобокс для ремонту автомобілів, трансформаторну підстанцію.

 

Європейська якість – доступна ціна.

Відтепер, по всій території України.

калькулятор