укр
Склосітка штукатурна армувальна

Склосітка штукатурна армувальна

Склосітка штукатурна армувальна «Євробуд» використовується як армувальний матеріал в системах зовнішнього утеплення будинків, для реставраційних робіт, армування тріщин в стелях, стінах, приклейки керамічної плитки, армування наливних підлог, запобігає розтріскуванню поверхонь при висиханні, усадки будівель, перепаду температур тощо.

Склосітка «Євробуд» стійка до лужного середовища, що є досить важливим, так як більшість будівельних розчинів (штукатурні суміші та шпаклівки) мають досить агресивне лужне середовище, склосітка вологостійка, має велике зусилля на розрив, забезпечує механічну стійкість покриття, підвищує термічний опір зовнішніх стін.

Всі технічні параметри відповідають стандартам якості та перевірені лабораторним шляхом.

Склосітка «Євробуд», відповідає вимогам ДСТУ Б В.2.7-56-96 (ГОСТ 10499-95), п.5.1; ДСТУ ГОСТ 19170-2003, п.4.7.2.

Характеристики
  • Ширина рулону: 1м +/-5%.
  • Тип плетіння: ажурний.
  • Довжина рулону: 50 м.
  • Вічко: 5х5мм.
  • Вага: 110 г/м2, 135 г/м2, 160 г/м2.
Інші товари
solotop
Одним з найбільш ефективних і сучасних методів опалення в приватних будинках і квартирах стали системи теплих водяних підлог. Все частіше їх використовують не тільки як додаткове опалення, але і як основну систему обігріву. Компанія «Євробуд» пропонує плиту Eurobud Heating Floor для швидкої та зручної укладки труб в системі теплої водяної підлоги. Зубчаста плита виготовлена методом формування з міцної полістирольної плівки товщиною 1 мм.
kutnyk alyuminiyevyj perforovanyj z sitkoyu
Кутник алюмінієвий перфорований з  сіткою 2,5 м та 3,0 м для вирівнювання та армування кутів будинку при утепленні фасаду пінопластом і обрамлення відкосів вікон та дверей.
dyubel
Дюбель «Євробуд» з пластмасовим цвяхом для кріплення легких теплоізоляційних матеріалів на основі пінополістиролу і пінополіуретану до основи з бетону, цегли або каміння, в системах утеплення методом «легкий-мокрий» і в системах навісних вентильованих фасадів.
tsokolna planka
Цокольна планка (профіль) – алюмінієвий стартовий профіль призначений для формування нульового рівня при поклейці утеплювача (пінопласту), різної товщини,  в штукатурних системах утеплення.
krautherm klebemortel  eps
Суха мінеральна суміш Krautherm Klebemörtel 90 EPS для приготування розчину, призначеного для приклеювання ізоляційних плит з пінополістиролу в теплоізоляційних системах.
krautherm  uni
Посилена волокнами суха мінеральна суміш, яка застосовується для приклеювання ізоляційних матеріалів і монтажу армованою склосіткою гідрозахисного штукатурного покриття в теплоізоляційних системах.
калькулятор