укр

ЩО ТАКЕ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЯ?

Термомодернізація – найкращий спосіб підвищити енергоефективність будівель і таким чином досягти економії енергоресурсів. Він передбачає внесення змін, які зведуть втрати тепла до мінімуму. Цього можна досягти шляхом додаткового утеплення будівлі, удосконалення систем опалення та гарячого водопостачання.

 

 ЯКИЙ ПРОЦЕС ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ?

Запорукою правильного старту в даному напрямку є проведення енергоаудиту. Комплексний аналіз показує різні можливості економії енергії – від найпростіших дій, таких як заміна освітлення на менш енергоємні і заміна столярних робіт, через модернізацію внутрішніх установок, теплових вузлів до будівництва власних установок для виробництва енергії, наприклад сонячних панелей або теплових насосів.

Комплекс термомодернізації Вашої будівлі складається з ряду заходів:
  • » утеплення стін, дахів, стель над підвалами і підлог шляхом додавання шару пінополістиролу з високими теплоізоляційними властивостями;
  • » заміна вікон і зовнішніх дверей на більш енергозберігаючі;
  • » модернізація систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря з урахуванням використання високоефективного енерговідновлення;
  • » модернізація внутрішніх систем центрального опалення та гарячого водопостачання,;
  • » модернізація внутрішньої електричних систем та систем освітлення;
  • » Використання відновлюваних джерел енергії.

 

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ТЕРМОМОДЕРНІЗАЦІЇ?

Основною перевагою теплової модернізації будівлі є зменшення енергоспоживання та пов’язане з ним зменшення комунальних витрат, а також кращі умови експлуатації будівлі: у кімнатах немає холодних стін або підлоги, а будівлю легше обігрівати навіть при найбільших морозах.

Більше того, завдяки теплоізоляції, шляхом, наприклад, оздоблення фасаду, будівля виглядає більш естетично привабливою і її ринкова вартість зростає.

Читайте також:Який пінопласт обрати для теплоізоляції будівлі? |

 

В подальших статтях від компанії «Eurobud» ми розглянемо скільки коштуємо термомодернізація в ключі теплоізоляції конструкцій, а також, скільки Ви можете завдяки цьому заощадити.

 

Джерело: https://www.izolacje.com.pl/

калькулятор