укр
На сьогоднішній день на ринку велика кількість несовісних виробників, які не дотримуються необхідних стандартів якості та випускають на ринок низькоякісний пінопласт, який в результаті не виконує своїх функцій.
Навмисна економія коштів виробником на сировині призводить до втрати ключових фізико-механічних властивостей пінополістирольних плит і, як наслідок, марка пінопласту є значно нижчою ніж зазначає виробник. Компанія Eurobud прагне унеможливити пропозицію споживачам пінополістирольних плит для будівництва, які не відповідають заявленим технічним параметрам на упаковці та вводять споживачів в оману, адже такий підхід до енергозбереження на фінішному етапі призводить до надмірної затрати енергії на кондиціонування та опалення приміщення.
Ми, як провідний виробник пінопласту, завжди гарантуємо високу якість та надійність продукції. Проте, ми також розуміємо, що для багатьох споживачів, які шукають високоякісний пінопласт, може бути складно розрізнити якісний продукт від низькоякісного, тому сьогодні ми хочемо поділитися з вами покроковою інструкцією, як самостійно перевірити пінопласт на якість.

Покрокова інструкція самостійної перевірки пінопласту на якість: Як самостійно перевірити пінопласт на якість

 

yakist maye vagu eurobud

Надіємося, що ця інформація буде корисною для вас. Обирайте якість – обирайте Eurobud!

калькулятор