укр

Невдовзі у Кропивницькому запрацює новий сучасний завод з виготовлення пінопласту.

Використання пінополістиролу EPS стрімко розвивається в будівельній та інших сферах, таких як автомобільна, медична, суднобудівельна, спортивна та розважальна. Збільшення об’ємів використання в галузях кінцевого споживача є безпосереднім рушієм розвитку ринку цього матеріалу, а як наслідок, позитивний вплив на економіку України.

Одним із лідерів у галузі виробництва пінопласту в Україні являється компанія «Eurobud», яка була заснована у 2004 році. Впродовж 17 років діяльності, за результатом плідної роботи, професійної компетенції та бездоганної ділової репутації команди, компанія охопила продукцією всі 10 областей Західної України і реалізувала більше 40 млн. м² пінополістиролу для споживачів України.

Очевидно, що компанія, яка ставить за пріоритет сталий розвиток та усвідомлює вагомість зайнятої ніші, не зупиняється на досягнутому. На засадах доброчесності, ми відкриваємо ще один завод з виготовлення пінополістиролу у місті Кропивницький. Таким чином, “Eurobud” розширює поле дистрибуції своєї продукції для споживачів України.

«Сьогодні компанія «Eurobud» доставляє власну продукцію на всі 10 областей Західної України. Тож нашою метою стало розширення географії  продажів, забезпечення якісною продукцією жителів іншої частини України. Обравши м. Кропивницький, з центрального регіону, ми зможемо з мінімальними логістичними зусиллями доставляти продукцію, щонайменше, у десять областей центральної та південно-східної України», – розповідає керівник ТОВ «Євробуд центр» Роман Волков.

За словами Олега Хмуренка, директора заводу у м. Кропивницькому, тут будуть виготовлятися пінопластові плити для утеплення житлових та промислових будівель, щільністю від 7 до 35 кг/м.куб., товщиною від 2 до 40 см, група горючості Г1. Готова продукція призначатиметься для внутрішнього ринку, оскільки значні транспортні витрати не дозволяють доставляти продукцію на велику відстань. Загальна площа будівель близько 8000 м.кв., земельної ділянки – майже 4,5 га, з них більше 2 га призначено під забудову.

Проєктна потужність першої черги підприємства – близько 20000 м.куб. продукції в місяць. На виробництві встановлене нове, сучасне високотехнологічне обладнання кращих європейських виробників (Австрія, Польща). За умов виходу комбінату на повну потужність, планується створення 120 робочих місць. Окрім цього, важливим фактором є те, що виробництво буде здійснювати окрема юридична особа, яка буде зареєстрована у Кропивницькому, тож окремі види податків надходитимуть до місцевих бюджетів.

На сьогоднішній день в Україні – це перше виробництво повністю запроектоване та побудоване з «нуля». Саме це стало передумовою забезпечення всього процесу виробництва одним з найвищих технологічних рівнів. Адже компанія «Eurobud» протягом 17 років аналізувала всі ключові аспекти якісного пінополістиролу. Одним з них є вагома потреба у високотехнологічному обладнані, що забезпечує  безперебійний процес якісного виробництва пінопласту. Саме якість обладнання впливає на постійний контроль пропорцій сировини, що надає пінопласту відповідних фізико-механічних властивостей: міцність на стиск та розтяг, теплопровідність, показники  горючості тощо. Про це ми детальніше описуємо в «Програма якості «Eurobud – якість EPS гарантовано».

Також, Роман Волков акцентував увагу на тому, що уся продукція буде виготовлятись згідно європейських стандартів, запроваджено європейське маркування EPS (яке вже є обов’язковим в Україні згідно з ДСТУ Б EN 13163:2012), також сертифікованою в Україні.  «Євробуд» – є прикладом підприємства з чистим, безвідходним виробництвом: у повітря виходитиме лише відпрацьована пара та продукти згоряння палива котельні, які відповідають українським та європейським нормам, обрізки продукції передроблюються та повертаються у виробничий процес, хімічні викиди відсутні. Продукція компанії “Євробуд” підтверджена українським знаком екологічного маркування «Зелений журавлик».

Отже, дорогі наші друзі, теперішні та майбутні покупці, відтепер ми зможемо Вам доставити Ваше замовлення у лічені дні. Вам всього лиш потрібно зателефонувати за номером 098 633 77 77  та охарактеризувати вашу потребу, а наші спеціалісти опишуть Вам всі рекомендації для найбільш релевантного вибору.

З повагою, завжди ваш «Eurobud»

калькулятор