укр

Сьогодні, у місті Київ, компанія Eurobud відвідала одну із найочікуваніших подій у галузі будівництва – форум “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ”. Цей захід зібрав найвпливовіших представників влади, бізнесу та профільних об’єднань для обговорення актуальних питань у сфері енергоефективного будівництва.

Мета форуму полягала в створенні ефективної платформи для обговорення завдань та викликів, пов’язаних із відбудовою України на засадах енергоефективного зеленого будівництва. Чотири панельні дискусії, у яких брали участь представники міністерств, науковці та профільні асоціації з будівництва, були спрямовані на вирішення ключових аспектів та виявлення шляхів співпраці для досягнення зелених та енергоефективних цілей в будівництві в Україні.

2946573f f10f 4632 9501 6069ab322492

Основні теми, які обговорювались під час панельних дискусій включали:

  • Основи формування стратегії зеленого та енергоефективного відновлення України: Учасники обговорювали ключові напрямки та принципи формування стратегії зеленого будівництва та енергоефективного відновлення України.
  • Співпраця та синергія: роль профільних асоціацій у відбудові України: Обговорювалася важливість співпраці між профільними асоціаціями, бізнесом, та урядовими органами для досягнення спільних цілей у сфері сталого будівництва та енергоефективності.
  • Підготовка нормативно-технічної бази для ефективного відновлення України: Учасники обговорювали необхідність адаптації та удосконалення нормативно-технічної бази для підтримки енергоефективних та зелених будівництв в Україні, що відповідає міжнародним стандартам та вимогам.

20240213 103706

Серед учасників форуму були присутні: Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – ОЛЕНА ШУЛЯК, Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України – ГАННА ЗАМАЗЄЄВА, Директор ДУ “Фонд енергоефективності” – ЄГОР ФАРЕНЮК, Директор державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» ГЕННАДІЙ ФАРЕНЮК та інші, які з професійною експертністю брали активну участь у панельних дискусіях та обговореннях.

d65a0e9c b452 4f68 8c2e d48d1428ed11

Однією з тем обговорення під час другої панельної дискусії на форумі була проблема обмежень застосування пінополістиролу EPS як утеплювача для громадських будівель. СЕРГІЙ БОРОВЕЦЬ, представник Асоціації “Виробники пінопласту”, учасниками якої є компанія Eurobud, відзначив, що це обмеження, яке існує є необґрунтованим та може ускладнити розвиток галузі в Україні. У країнах Європи таке обмеження відсутнє, що свідчить про його неперспективність у контексті міжнародних стандартів енергоефективності. Ми сподіваємось на імплементацію та адаптацію будівельних норм на основі європейських стандартів та готові до співпраці для сприяння вирішенню цієї проблеми та розвитку енергоефективного будівництва в Україні.

b8542f3e 2534 4144 a428 e7f2e40dc52d

Форум “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ” став не лише платформою для обговорення проблем та пошуку шляхів їх вирішення, але й стимулом для подальшого розвитку енергоефективного будівництва в Україні. Участь компанії Eurobud в цьому заході відображає нашу готовність активно брати  участь у позитивних змінах у сфері будівництва та сприяти створенню сталої та ефективної інфраструктури для майбутніх поколінь!

 

калькулятор