укр

Відкриття нових горизонтів на міжнародній конференції ETICS Conference 2023: знайомство з останніми тенденціями у галузі систем утеплення!

Ми завжди прагнемо бути в курсі останніх тенденцій та інновацій, щоб надавати вам найкращі рішення та продукти, тому не могли 25-26 травня  пропустити ІХ ETICS Conference, яка є одним з найпрестижніших заходів у галузі систем утеплення ETICS.

Системи ETICS є найпоширенішим матеріально-технічним рішенням у Європі для зовнішньої теплоізоляції будівель. Про масштаби успіху ETICS свідчать приблизно 300 мільйонів квадратних метрів утеплених зовнішніх стін будівель в Європі. Тому для нас, як для провідного виробника пінополістиролу EPS, було вкрай важливо відвідати цю подію та вивчити останні тенденції та інновації, що формують майбутнє нашої галузі.

Асоціація систем утеплення ETICS ожного року організовує цю подію та збирає найяскравіших представників індустрії з усієї Європи. Під час конференції цього року доповідали: доктор Роберт Геріло, Інститут будівельних технологій  (ITB), Варшава, Польща; доктор Малгожата Нізюрська, Дослідницька мережа Łukasiewicz – Інститут кераміки та будівельних матеріалів (ICIMB), Краків, Польща; доктор Артур Мірос, Дослідницька мережа Łukasiewicz – Варшавський технологічний інститут (WIT), Польща; доктор Себастьян Уолл, Європейська організація з технічної оцінки (EOTA) / Інститут будівельних технологій  (ITB), Польща; доктор Романа Фрідрічова, Технічний інститут протипожежного захисту в Празі, Чехія; доктор Бартоломій  Папіс, Інститут будівельних технологій (ITB)/Польська асоціація виробників пінополістиролу (PSPS), Варшава, Польща; доктор професор Беата Гутаровська, Технічний університет, Лодзь, Польща; доктор Єва Садол, Інститут будівельних технологій  (ITB), Варшава, Польща; доктор Торстен Ріхтер, Ганноверський університет Лейбніца, Німеччина; доктор Яцек Міхалак, Асоціація систем теплоізоляції (SSO)/Atlas sp. z o.o., Лодзь, Польща. Ральф Паскер, Європейська асоціація ETICS (EAE), Массачусетс, США; Ян Те Бос, Європейська асоціація виробників ізоляції (EURIMA).

ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference

 

З великою приємністю хочемо відзначити, що серед спікерів можна було почути і представника з України –  директора ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», доктора технічних наук, професора Геннадія Фаренюка, який виступив з доповіддю на тему: «Експериментальна оцінка факторів, що визначають надійність ETICS». Участь у цій конференції є важливим кроком для обміну досвідом та започаткування відповідних ініціатив, враховуючи необхідність повоєнного відновлення України, зокрема, використання при реконструкції будівель композитних систем теплоізоляції ETICS, що дозволять значно збільшити енергоефективність та знизити енергоспоживання.

ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference
ETICS Conference

 

Це була унікальна можливість не лише познайомитися зі свіжими ідеями, але й дізнатися про досягнення наших європейських колег, які прагнуть покращити енергоефективність та стійкість будівельних об’єктів до навколишнього середовища. Під час конференції було обговорено багато актуальних питань, зокрема велику увагу було приділено дослідженню пожежної безпеки систем ETICS. Детально з презентаційними матеріалами усіх спікерів можна ознайомитися тут: ETICS Conference 2023

Для нас ця подія була надзвичайно важливою, адже ми завжди прагнемо перейняти європейський досвід та залишатися лідерами у своїй галузі!

 

 

 

калькулятор